Cookies

We gebruiken cookies om de beste ervaring op onze website te bieden. Kijk hier voor meer informatie over welke cookies we gebruiken of om deze uit te schakelen in de instellingen. - Bekijk cookie instellingen

Nieuws >
Γεια Σας, Ελλάδα!

Γεια Σας, Ελλάδα!

Ook onze laatste buitenlandreizigers zijn weer thuis, vorige week kwam klas 6 terug van hun schitterende reis over het vasteland van Griekenland en het eiland Kreta.

Vincent van Schoonhoven, docent geschiedenis, begeleidde onze zesdeklassers op reis en vertelt:

'Met 35 leerlingen uit de zesde klas hebben we een week lang een groot deel van Griekenland doorkruist. Voor mijzelf was de reis vergelijkbaar met die ikzelf 24 jaar geleden heb gemaakt als gymnasiast. Heel leuk om alles - deze keer als begeleider - te herbeleven! 

We zijn begonnen in Athene, waar de Akropolis en het Parthenon grote indruk maakten. Na twee nachten in Athene hebben we kriskras door Griekenland gereisd met een vol, maar gevarieerd en boeiend programma: van het orakel van Delfi tot de ruïnes van Mykene; van de akoestiek beproeven in het theater van Epidauros tot lekker zwemmen in de zee bij Tolo of in een Kretenzisch zoetwatermeer; we hebben het allemaal gedaan. De bootreis naar Kreta en het verblijf daar vormden een echte kers op de taart! Daarnaast hebben we de Griekse keuken goed leren kennen: elke dag weer heeft iedereen uit de lekkerste gerechten kunnen kiezen. 

Kortom: een ideale combinatie van cultuur, natuur en gastronomie, perfect georganiseerd door mijn collega's en niet in de laatste plaats: met een onwijs toffe groep leerlingen! We zeggen dus graag: Γεια Σας, Ελλάδα (tot ziens, Griekenland)!'

  • Privacy-overzicht
  • Noodzakelijke cookies
  • Cookies van derden
  • Aanvullende cookies
  • Privacy en cookies

Privacy-overzicht

Deze website maakt gebruik van functionele-, analytische- en tracking-cookies om de website te verbeteren. Hiervoor slaan wij informatie op zoals je IP-adres, je surfgedrag en alle persoonsgegevens die je zelf bij ons achterlaat. Wij gebruiken deze gegevens om onze website te verbeteren. Je kunt nu direct toestemming geven voor al deze cookies. Wil je niet (alle) cookies goedkeuren? Dan kun je hiernaast cookies aan- en uitzetten. Meer informatie over de cookies die wij bijhouden en de partijen waarmee wij samenwerken, vind je in ons cookiebeleid.

Noodzakelijke cookies

Strikt noodzakelijke cookies moeten te allen tijde worden ingeschakeld, zodat wij je voorkeuren voor cookie-instellingen kunnen opslaan.

Cookies van derden

Deze website gebruikt Google Analytics, Hotjar en Facebook-pixel om anonieme informatie te verzamelen, zoals het aantal bezoekers van de site en de meest populaire pagina's.

Door deze cookie ingeschakeld te houden, kunnen we onze website verbeteren.

Aanvullende cookies

Deze website maakt momenteel geen gebruik van aanvullende cookies/services.

Privacy en cookies

Meer over onze privacy- en cookieverklaring.