Cookies

We gebruiken cookies om de beste ervaring op onze website te bieden. Kijk hier voor meer informatie over welke cookies we gebruiken of om deze uit te schakelen in de instellingen. - Bekijk cookie instellingen

Nieuws >
Aan de slag bij de voedselbank

Aan de slag bij de voedselbank

We vinden het als school belangrijk om een rol te vervullen in de wijk en in de samenleving.


Met allerlei activiteiten krijgen onze leerlingen daarom de mogelijkheid om hun maatschappelijke betrokkenheid te vergroten. Zo kunnen ze een bijdrage leveren aan de samenleving, zonder hier direct iets voor terug te ontvangen.

Deze week hielpen onze leerlingen bijvoorbeeld bij de voedselbank aan de Groene Hilledijk die eerder dit jaar opende. De voedselbank steunt met voedselpakketten de armste mensen in de regio. Op deze manier wordt bovendien de verspilling van goed voedsel tegengegaan.
Onze leerlingen staken hun handen goed uit de mouwen en kregen uitleg over het belang en de doelen van de voedselbank. Het was een nuttige en waardevolle ervaring, dus we komen graag vaker terug!

  • Privacy-overzicht
  • Noodzakelijke cookies
  • Cookies van derden
  • Aanvullende cookies
  • Privacy en cookies

Privacy-overzicht

Deze website maakt gebruik van functionele-, analytische- en tracking-cookies om de website te verbeteren. Hiervoor slaan wij informatie op zoals je IP-adres, je surfgedrag en alle persoonsgegevens die je zelf bij ons achterlaat. Wij gebruiken deze gegevens om onze website te verbeteren. Je kunt nu direct toestemming geven voor al deze cookies. Wil je niet (alle) cookies goedkeuren? Dan kun je hiernaast cookies aan- en uitzetten. Meer informatie over de cookies die wij bijhouden en de partijen waarmee wij samenwerken, vind je in ons cookiebeleid.

Noodzakelijke cookies

Strikt noodzakelijke cookies moeten te allen tijde worden ingeschakeld, zodat wij je voorkeuren voor cookie-instellingen kunnen opslaan.

Cookies van derden

Deze website gebruikt Google Analytics, Hotjar en Facebook-pixel om anonieme informatie te verzamelen, zoals het aantal bezoekers van de site en de meest populaire pagina's.

Door deze cookie ingeschakeld te houden, kunnen we onze website verbeteren.

Aanvullende cookies

Deze website maakt momenteel geen gebruik van aanvullende cookies/services.

Privacy en cookies

Meer over onze privacy- en cookieverklaring.