Cookies

We gebruiken cookies om de beste ervaring op onze website te bieden. Kijk hier voor meer informatie over welke cookies we gebruiken of om deze uit te schakelen in de instellingen. - Bekijk cookie instellingen

Nieuws >
Auf Wiedersehen, Berlin!

Auf Wiedersehen, Berlin!

Vrijdagavond laat kwam de bus met onze vierdeklassers uit Berlijn weer aan bij school. De reis was een groot succes en heeft veel mooie verhalen en herinneringen opgeleverd.


Samantha Massop, docent Duits, was als begeleider mee op reis en vertelt:

'Wij zijn de afgelopen week met onze fantastische vierdeklassers in Berlijn geweest. Hier hebben we een mix van allerlei activiteiten en excursies gehad. We hebben onder andere voormalig concentratiekamp Sachsenhausen, Topographie des Terrors, het Holocaustmonument en de restanten van de Berlijnse muur bezocht. 

Maar in Berlijn is er nog zoveel meer te doen! Daarom hebben we ook een bijzondere graffitiworkshop gevolgd, een fietstocht door de stad gemaakt en de Reichstag en de Branderburger Tor gezien. Ook zijn de leerlingen naar een museum van hun keuze geweest en hebben ze donderdagavond een spannende speurtocht door de stad gedaan. Op vrijdagochtend hebben we nog de Berliner Dom bezocht en toen moesten we helaas alweer - vol met nieuwe ervaringen en  mooie herinneringen - op weg naar huis. 

We zullen de Apfelschorle en lekkere Kuchen missen en zeggen dus graag: auf Wiedersehen, Berlin!'

  • Privacy-overzicht
  • Noodzakelijke cookies
  • Cookies van derden
  • Aanvullende cookies
  • Privacy en cookies

Privacy-overzicht

Deze website maakt gebruik van functionele-, analytische- en tracking-cookies om de website te verbeteren. Hiervoor slaan wij informatie op zoals je IP-adres, je surfgedrag en alle persoonsgegevens die je zelf bij ons achterlaat. Wij gebruiken deze gegevens om onze website te verbeteren. Je kunt nu direct toestemming geven voor al deze cookies. Wil je niet (alle) cookies goedkeuren? Dan kun je hiernaast cookies aan- en uitzetten. Meer informatie over de cookies die wij bijhouden en de partijen waarmee wij samenwerken, vind je in ons cookiebeleid.

Noodzakelijke cookies

Strikt noodzakelijke cookies moeten te allen tijde worden ingeschakeld, zodat wij je voorkeuren voor cookie-instellingen kunnen opslaan.

Cookies van derden

Deze website gebruikt Google Analytics, Hotjar en Facebook-pixel om anonieme informatie te verzamelen, zoals het aantal bezoekers van de site en de meest populaire pagina's.

Door deze cookie ingeschakeld te houden, kunnen we onze website verbeteren.

Aanvullende cookies

Deze website maakt momenteel geen gebruik van aanvullende cookies/services.

Privacy en cookies

Meer over onze privacy- en cookieverklaring.