Cookies

We gebruiken cookies om de beste ervaring op onze website te bieden. Kijk hier voor meer informatie over welke cookies we gebruiken of om deze uit te schakelen in de instellingen. - Bekijk cookie instellingen

Nieuws >
Bezoek uit Istanbul

Bezoek uit Istanbul

Naast onze uitwisseling met Duitsland verkennen we momenteel ook de mogelijkheden voor een uitwisseling met een school in Istanbul, Turkije.


Daarom bezocht vorige week een groep leerlingen en docenten van het Samiha Ayverdi Anadolu Lisesi onze school. Onder begeleiding van een groep enthousiaste vierdeklassers werd een aantal lessen gevolgd: Nederlands voor de gasten, Turks voor onze leerlingen en de geschiedenis van onze beide landen voor allen. Daarna werd onze mooie stad verder bezocht. De gasten en begeleiders bezochten op donderdag samen de Essalam Moskee, maakten kennis met de kunstenaar M.C. Escher en lieten zich door hem inspireren. De dag eindigde met een sportieve strijd met voetbal en basketbal in de gymzaal; de winst werd eerlijk gedeeld.

Deze eerste kennismaking smaakt naar meer, dus voor de nabije toekomst ligt er een prachtige, nieuwe uitwisseling voor klas 4 met Istanbul in het verschiet!

  • Privacy-overzicht
  • Noodzakelijke cookies
  • Cookies van derden
  • Aanvullende cookies
  • Privacy en cookies

Privacy-overzicht

Deze website maakt gebruik van functionele-, analytische- en tracking-cookies om de website te verbeteren. Hiervoor slaan wij informatie op zoals je IP-adres, je surfgedrag en alle persoonsgegevens die je zelf bij ons achterlaat. Wij gebruiken deze gegevens om onze website te verbeteren. Je kunt nu direct toestemming geven voor al deze cookies. Wil je niet (alle) cookies goedkeuren? Dan kun je hiernaast cookies aan- en uitzetten. Meer informatie over de cookies die wij bijhouden en de partijen waarmee wij samenwerken, vind je in ons cookiebeleid.

Noodzakelijke cookies

Strikt noodzakelijke cookies moeten te allen tijde worden ingeschakeld, zodat wij je voorkeuren voor cookie-instellingen kunnen opslaan.

Cookies van derden

Deze website gebruikt Google Analytics, Hotjar en Facebook-pixel om anonieme informatie te verzamelen, zoals het aantal bezoekers van de site en de meest populaire pagina's.

Door deze cookie ingeschakeld te houden, kunnen we onze website verbeteren.

Aanvullende cookies

Deze website maakt momenteel geen gebruik van aanvullende cookies/services.

Privacy en cookies

Meer over onze privacy- en cookieverklaring.