Cookies

We gebruiken cookies om de beste ervaring op onze website te bieden. Kijk hier voor meer informatie over welke cookies we gebruiken of om deze uit te schakelen in de instellingen. - Bekijk cookie instellingen

Nieuws >
Brood en Spelen voor klas 1

Brood en spelen voor klas 1

Voor de tweede keer organiseerde onze sectie Klassieke Talen een projectdag voor klas 1 met de veelzeggende titel Panem et Circenses, Brood en Spelen. Dat was immers, zoals de Romeinen zelf zeiden, datgene waaraan het volk het meest behoefte had. En ja, de Romeinen hebben natuurlijk altijd gelijk!


Daarom volgden onze eersteklassers in groepjes verdeeld over de vijf klassen een serie van zeven workshops uiteenlopend van filosofie en klassieke games tot Romeins eten en wiskunde (op zijn Romeins, dat dan weer wel) en nog veel meer.

Na afloop stapten onze brugklassers weer terug in de eenentwintigste eeuw, maar wel met prachtige ervaringen, heel veel ideeën en natuurlijk een stapel foto’s voor de eeuwigheid! Hieronder is een kleine selectie te zien, alle foto's zijn hier te vinden. 

  • Privacy-overzicht
  • Noodzakelijke cookies
  • Cookies van derden
  • Aanvullende cookies
  • Privacy en cookies

Privacy-overzicht

Deze website maakt gebruik van functionele-, analytische- en tracking-cookies om de website te verbeteren. Hiervoor slaan wij informatie op zoals je IP-adres, je surfgedrag en alle persoonsgegevens die je zelf bij ons achterlaat. Wij gebruiken deze gegevens om onze website te verbeteren. Je kunt nu direct toestemming geven voor al deze cookies. Wil je niet (alle) cookies goedkeuren? Dan kun je hiernaast cookies aan- en uitzetten. Meer informatie over de cookies die wij bijhouden en de partijen waarmee wij samenwerken, vind je in ons cookiebeleid.

Noodzakelijke cookies

Strikt noodzakelijke cookies moeten te allen tijde worden ingeschakeld, zodat wij je voorkeuren voor cookie-instellingen kunnen opslaan.

Cookies van derden

Deze website gebruikt Google Analytics, Hotjar en Facebook-pixel om anonieme informatie te verzamelen, zoals het aantal bezoekers van de site en de meest populaire pagina's.

Door deze cookie ingeschakeld te houden, kunnen we onze website verbeteren.

Aanvullende cookies

Deze website maakt momenteel geen gebruik van aanvullende cookies/services.

Privacy en cookies

Meer over onze privacy- en cookieverklaring.