Cookies

We gebruiken cookies om de beste ervaring op onze website te bieden. Kijk hier voor meer informatie over welke cookies we gebruiken of om deze uit te schakelen in de instellingen. - Bekijk cookie instellingen

Nieuws >
Burgerschap voor klas 4

Burgerschap voor klas 4

Het project burgerschap biedt onze vierdeklassers de gelegenheid om de politieke besluitvorming op verschillende niveaus zelf te ervaren.


Daarom zijn ze dit schooljaar eerst naar het provinciehuis gegaan. Daar hebben ze met hun eigen politieke partij het provinciespel gespeeld op het speelveld van de provincie Zuid-Holland. Een aantal weken later hebben de leerlingen in Den Haag het programma ‘van wens naar wet’ gevolgd. Hierbij leert een klas welke factoren er allemaal van invloed zijn op het realiseren van een zelfgekozen wetsvoorstel. Ook een grondwet-speurtocht en een bezoek aan de Tweede Kamer stonden op het programma. Onze leerlingen toonden volgens de begeleiders van Prodemos veel interesse en waren al goed op de hoogte!

  • Privacy-overzicht
  • Noodzakelijke cookies
  • Cookies van derden
  • Aanvullende cookies
  • Privacy en cookies

Privacy-overzicht

Deze website maakt gebruik van functionele-, analytische- en tracking-cookies om de website te verbeteren. Hiervoor slaan wij informatie op zoals je IP-adres, je surfgedrag en alle persoonsgegevens die je zelf bij ons achterlaat. Wij gebruiken deze gegevens om onze website te verbeteren. Je kunt nu direct toestemming geven voor al deze cookies. Wil je niet (alle) cookies goedkeuren? Dan kun je hiernaast cookies aan- en uitzetten. Meer informatie over de cookies die wij bijhouden en de partijen waarmee wij samenwerken, vind je in ons cookiebeleid.

Noodzakelijke cookies

Strikt noodzakelijke cookies moeten te allen tijde worden ingeschakeld, zodat wij je voorkeuren voor cookie-instellingen kunnen opslaan.

Cookies van derden

Deze website gebruikt Google Analytics, Hotjar en Facebook-pixel om anonieme informatie te verzamelen, zoals het aantal bezoekers van de site en de meest populaire pagina's.

Door deze cookie ingeschakeld te houden, kunnen we onze website verbeteren.

Aanvullende cookies

Deze website maakt momenteel geen gebruik van aanvullende cookies/services.

Privacy en cookies

Meer over onze privacy- en cookieverklaring.