Cookies

We gebruiken cookies om de beste ervaring op onze website te bieden. Kijk hier voor meer informatie over welke cookies we gebruiken of om deze uit te schakelen in de instellingen. - Bekijk cookie instellingen

Nieuws >
Creatieve oplossingen voor 2080

Creatieve oplossingen voor 2080

Bij het vak techniek zijn leerlingen bezig met het project van Artcadia.


‘Artcadia, Imagine your future’ is een landelijke techniek- en kunstwedstrijd, waarbij leerlingen samen werken aan een creatieve oplossing die antwoord geeft op een vraagstuk uit een stad in het jaar 2080. Hiervoor gaan ze in de lessen techniek aan de slag met brainstormen, research en het bedenken van oplossingen. Het eindresultaat is een werkstuk in de vorm van een maquette, een schilderij of een ander (digitaal) kunstwerk met een inhoudelijke onderbouwing. Ook sturen de leerlingen een mail over hun eindresultaat naar universiteiten om zo hun communicatieve vaardigheden verder te ontwikkelen.

Het project heeft mooie resultaten opgeleverd, zo heeft een groep leerlingen uit 2g2 een reuzenrad ontwikkeld waarin studenten of starters kunnen wonen. De TU Delft vond het een heel interessant idee en kwam zelfs naar onze school om het idee van deze leerlingen in het echt te bekijken.

Een groep leerlingen uit 2g5 werkte een idee uit om water op te vangen in weilanden. Het idee van deze leerlingen was zo indrukwekkend dat zij hun presentatie mochten laten zien op het hoofdkantoor van het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat. Na de presentatie kregen de leerlingen meer informatie om hun project nog beter te maken.

Ook andere groepen leerlingen kwamen met originele oplossingen en ontvingen daarop enthousiaste reacties van de aangeschreven universiteiten. We zijn dan ook trots op het grote enthousiasme en de creativiteit van onze leerlingen!

  • Privacy-overzicht
  • Noodzakelijke cookies
  • Cookies van derden
  • Aanvullende cookies
  • Privacy en cookies

Privacy-overzicht

Deze website maakt gebruik van functionele-, analytische- en tracking-cookies om de website te verbeteren. Hiervoor slaan wij informatie op zoals je IP-adres, je surfgedrag en alle persoonsgegevens die je zelf bij ons achterlaat. Wij gebruiken deze gegevens om onze website te verbeteren. Je kunt nu direct toestemming geven voor al deze cookies. Wil je niet (alle) cookies goedkeuren? Dan kun je hiernaast cookies aan- en uitzetten. Meer informatie over de cookies die wij bijhouden en de partijen waarmee wij samenwerken, vind je in ons cookiebeleid.

Noodzakelijke cookies

Strikt noodzakelijke cookies moeten te allen tijde worden ingeschakeld, zodat wij je voorkeuren voor cookie-instellingen kunnen opslaan.

Cookies van derden

Deze website gebruikt Google Analytics, Hotjar en Facebook-pixel om anonieme informatie te verzamelen, zoals het aantal bezoekers van de site en de meest populaire pagina's.

Door deze cookie ingeschakeld te houden, kunnen we onze website verbeteren.

Aanvullende cookies

Deze website maakt momenteel geen gebruik van aanvullende cookies/services.

Privacy en cookies

Meer over onze privacy- en cookieverklaring.