Cookies

We gebruiken cookies om de beste ervaring op onze website te bieden. Kijk hier voor meer informatie over welke cookies we gebruiken of om deze uit te schakelen in de instellingen. - Bekijk cookie instellingen

Nieuws >
De Dag voor Vreewijk

De Dag voor Vreewijk

Onze leerlingen organiseerden op 16 juni voor het eerst de Dag voor Vreewijk, een activiteitenprogramma voor wijkbewoners.


Bij het middagprogramma was er voor de bezoekers gelegenheid tot een gezellig gesprek met de leerlingen en de mogelijkheid tot een rondleiding in de school. Ook werden er diverse spelletjes gespeeld zoals klaverjassen, schaken en bingo. Onze leerlingen boden bovendien hulp bij vragen over mobiele telefoons en computers.
In de avond stond een zomerconcert op het programma. Talentvolle en muzikale leerlingen lieten het publiek hierbij genieten van prachtige moderne en klassieke muziek en zang.

In totaal kwamen zo’n tachtig personen langs tijdens de Dag voor Vreewijk. Er vonden bijzondere ontmoetingen plaats en werden mooie gesprekken gevoerd. Samen met de fraaie muziek en de gezelligheid maakte dit speciale contact de dag tot een groot succes!

  • Privacy-overzicht
  • Noodzakelijke cookies
  • Cookies van derden
  • Aanvullende cookies
  • Privacy en cookies

Privacy-overzicht

Deze website maakt gebruik van functionele-, analytische- en tracking-cookies om de website te verbeteren. Hiervoor slaan wij informatie op zoals je IP-adres, je surfgedrag en alle persoonsgegevens die je zelf bij ons achterlaat. Wij gebruiken deze gegevens om onze website te verbeteren. Je kunt nu direct toestemming geven voor al deze cookies. Wil je niet (alle) cookies goedkeuren? Dan kun je hiernaast cookies aan- en uitzetten. Meer informatie over de cookies die wij bijhouden en de partijen waarmee wij samenwerken, vind je in ons cookiebeleid.

Noodzakelijke cookies

Strikt noodzakelijke cookies moeten te allen tijde worden ingeschakeld, zodat wij je voorkeuren voor cookie-instellingen kunnen opslaan.

Cookies van derden

Deze website gebruikt Google Analytics, Hotjar en Facebook-pixel om anonieme informatie te verzamelen, zoals het aantal bezoekers van de site en de meest populaire pagina's.

Door deze cookie ingeschakeld te houden, kunnen we onze website verbeteren.

Aanvullende cookies

Deze website maakt momenteel geen gebruik van aanvullende cookies/services.

Privacy en cookies

Meer over onze privacy- en cookieverklaring.