Cookies

We gebruiken cookies om de beste ervaring op onze website te bieden. Kijk hier voor meer informatie over welke cookies we gebruiken of om deze uit te schakelen in de instellingen. - Bekijk cookie instellingen

Nieuws >
De Nederlandse Wiskunde Olympiade

De Nederlandse Wiskunde Olympiade

Sinds enkele maanden is via het Wiskunde Plus-programma een groep leerlingen uit klas 3 t/m 6 enthousiast bezig om zich allerlei wiskundige oplosstrategieën eigen te maken om zo meer inzicht en vaardigheid te krijgen in en bij het oplossen van allerlei ‘nieuwe’ wiskundeproblemen. 


Vandaag is hun meesterproef, want de leerlingen nemen deel aan de prestigieuze Nederlandse Wiskunde Olympiade! In twee uur tijd gaan ze aan de slag om acht meerkeuzevragen en vier open vragen zo goed mogelijk te doorgronden en te beantwoorden. Een deel van de leerlingen zit momenteel helaas thuis in quarantaine; gelukkig kunnen ook zij via een online constructie toch meedoen aan deze wedstrijd.

Binnen twee weken zal de uitslag bekend worden gemaakt, we zijn benieuwd!

  • Privacy-overzicht
  • Noodzakelijke cookies
  • Cookies van derden
  • Aanvullende cookies
  • Privacy en cookies

Privacy-overzicht

Deze website maakt gebruik van functionele-, analytische- en tracking-cookies om de website te verbeteren. Hiervoor slaan wij informatie op zoals je IP-adres, je surfgedrag en alle persoonsgegevens die je zelf bij ons achterlaat. Wij gebruiken deze gegevens om onze website te verbeteren. Je kunt nu direct toestemming geven voor al deze cookies. Wil je niet (alle) cookies goedkeuren? Dan kun je hiernaast cookies aan- en uitzetten. Meer informatie over de cookies die wij bijhouden en de partijen waarmee wij samenwerken, vind je in ons cookiebeleid.

Noodzakelijke cookies

Strikt noodzakelijke cookies moeten te allen tijde worden ingeschakeld, zodat wij je voorkeuren voor cookie-instellingen kunnen opslaan.

Cookies van derden

Deze website gebruikt Google Analytics, Hotjar en Facebook-pixel om anonieme informatie te verzamelen, zoals het aantal bezoekers van de site en de meest populaire pagina's.

Door deze cookie ingeschakeld te houden, kunnen we onze website verbeteren.

Aanvullende cookies

Deze website maakt momenteel geen gebruik van aanvullende cookies/services.

Privacy en cookies

Meer over onze privacy- en cookieverklaring.