Cookies

We gebruiken cookies om de beste ervaring op onze website te bieden. Kijk hier voor meer informatie over welke cookies we gebruiken of om deze uit te schakelen in de instellingen. - Bekijk cookie instellingen

Nieuws >
De Week van de Rechtspraak

De Week van de Rechtspraak

Van maandag 13 t/m vrijdag 17 november 2023 vond de Week van de Rechtspraak plaats met allerlei speciale activiteiten door rechtbanken en gerechtshoven. 


In een goedgevuld auditorium kreeg klas 3 een interactieve gastles van Céleste Voogel, rechter in opleiding. Ze vertelde over de mogelijkheden van een carrière in de rechtspraak en welke profielen daar goed op aansluiten. Ook deden de leerlingen mee aan een quiz over juridische stellingen, waarbij ze met een groene of rode kaart aangaven of de stelling wel of niet waar was.

De gastles was heel interessant en nuttig voor onze derdeklassers, die dit jaar volop bezig zijn met de voorbereiding op hun profielkeuze!

  • Privacy-overzicht
  • Noodzakelijke cookies
  • Cookies van derden
  • Aanvullende cookies
  • Privacy en cookies

Privacy-overzicht

Deze website maakt gebruik van functionele-, analytische- en tracking-cookies om de website te verbeteren. Hiervoor slaan wij informatie op zoals je IP-adres, je surfgedrag en alle persoonsgegevens die je zelf bij ons achterlaat. Wij gebruiken deze gegevens om onze website te verbeteren. Je kunt nu direct toestemming geven voor al deze cookies. Wil je niet (alle) cookies goedkeuren? Dan kun je hiernaast cookies aan- en uitzetten. Meer informatie over de cookies die wij bijhouden en de partijen waarmee wij samenwerken, vind je in ons cookiebeleid.

Noodzakelijke cookies

Strikt noodzakelijke cookies moeten te allen tijde worden ingeschakeld, zodat wij je voorkeuren voor cookie-instellingen kunnen opslaan.

Cookies van derden

Deze website gebruikt Google Analytics, Hotjar en Facebook-pixel om anonieme informatie te verzamelen, zoals het aantal bezoekers van de site en de meest populaire pagina's.

Door deze cookie ingeschakeld te houden, kunnen we onze website verbeteren.

Aanvullende cookies

Deze website maakt momenteel geen gebruik van aanvullende cookies/services.

Privacy en cookies

Meer over onze privacy- en cookieverklaring.