Cookies

We gebruiken cookies om de beste ervaring op onze website te bieden. Kijk hier voor meer informatie over welke cookies we gebruiken of om deze uit te schakelen in de instellingen. - Bekijk cookie instellingen

Nieuws >
Een dagje Parijs

Een dagje Parijs

In december bezochten onze zesdeklassers die Grieks volgen, samen met hun docent het prachtige Louvre in Parijs.

's Ochtends bracht de trein hen naar de Franse hoofdstad en nog vóór het middaguur dwaalden ze door de indrukwekkende zalen van het oude Franse paleis. De leerlingen hebben zich vergaapt aan de eeuwenoude sculpturen, nagedacht over het dateren van objecten en van gedachten gewisseld over ethische kwesties rondom kunstroof. Ze zijn verdwaald tussen de Griekse vazen en Egyptische sarcofagen en lieten zich betoveren door de Mona Lisa en schilderijen vol mythologie.

Na al dit moois konden ze nog een blik werpen op de Eiffeltoren en zochten ze het échte Parijs-gevoel op met een wandeling langs de Seine en over de bruggen. Bij de Notre-Dame zagen de leerlingen de geschiedenis van een kathedraal zich voor hun ogen ontvouwen. Ze snuffelden tussen mooie boeken en afbeeldingen bij de typische Parijse winkeltjes. De dag eindigde met een etentje in een échte Parijse bistro met kaarsjes en kerstversieringen.

Het was een dag om nog lang aan terug te denken!

  • Privacy-overzicht
  • Noodzakelijke cookies
  • Cookies van derden
  • Aanvullende cookies
  • Privacy en cookies

Privacy-overzicht

Deze website maakt gebruik van functionele-, analytische- en tracking-cookies om de website te verbeteren. Hiervoor slaan wij informatie op zoals je IP-adres, je surfgedrag en alle persoonsgegevens die je zelf bij ons achterlaat. Wij gebruiken deze gegevens om onze website te verbeteren. Je kunt nu direct toestemming geven voor al deze cookies. Wil je niet (alle) cookies goedkeuren? Dan kun je hiernaast cookies aan- en uitzetten. Meer informatie over de cookies die wij bijhouden en de partijen waarmee wij samenwerken, vind je in ons cookiebeleid.

Noodzakelijke cookies

Strikt noodzakelijke cookies moeten te allen tijde worden ingeschakeld, zodat wij je voorkeuren voor cookie-instellingen kunnen opslaan.

Cookies van derden

Deze website gebruikt Google Analytics, Hotjar en Facebook-pixel om anonieme informatie te verzamelen, zoals het aantal bezoekers van de site en de meest populaire pagina's.

Door deze cookie ingeschakeld te houden, kunnen we onze website verbeteren.

Aanvullende cookies

Deze website maakt momenteel geen gebruik van aanvullende cookies/services.

Privacy en cookies

Meer over onze privacy- en cookieverklaring.