Cookies

We gebruiken cookies om de beste ervaring op onze website te bieden. Kijk hier voor meer informatie over welke cookies we gebruiken of om deze uit te schakelen in de instellingen. - Bekijk cookie instellingen

Nieuws >
Een internationale week

Een internationale week

Het is weer mogelijk om zonder zorgen te reizen en daar plukken we graag de vruchten van!


De laatste week van maart was een drukke internationale week voor het Zuider Gymnasium: onze Cambridgeleerlingen gingen op reis naar Engeland en we ontvingen uitwisselingsgasten uit Turkije en Duitsland.

In Londen hadden de Cambridgeleerlingen een vol programma met bezoeken aan o.a. The British Library, St. Paul’s Cathedral en het British Museum, een fietstocht door de stad en maar liefst twee theaterbezoeken. 

Het bezoek uit Turkije en Duitsland betekende een warm weerzien met  de uitwisselingsvrienden die we in december al hadden ontmoet op het Samiha Ayverdi Anadolu Lisesi in Istanboel en het Freiherr vom Stein Gymnasium in het Duitse Lünen. We waren trots om hun onze school, de stad en ons land te kunnen laten zien. 

Onze leerlingen kijken altijd erg uit naar deze internationale activiteiten en terecht: ze leveren herinneringen op die een leven lang meegaan!

  • Privacy-overzicht
  • Noodzakelijke cookies
  • Cookies van derden
  • Aanvullende cookies
  • Privacy en cookies

Privacy-overzicht

Deze website maakt gebruik van functionele-, analytische- en tracking-cookies om de website te verbeteren. Hiervoor slaan wij informatie op zoals je IP-adres, je surfgedrag en alle persoonsgegevens die je zelf bij ons achterlaat. Wij gebruiken deze gegevens om onze website te verbeteren. Je kunt nu direct toestemming geven voor al deze cookies. Wil je niet (alle) cookies goedkeuren? Dan kun je hiernaast cookies aan- en uitzetten. Meer informatie over de cookies die wij bijhouden en de partijen waarmee wij samenwerken, vind je in ons cookiebeleid.

Noodzakelijke cookies

Strikt noodzakelijke cookies moeten te allen tijde worden ingeschakeld, zodat wij je voorkeuren voor cookie-instellingen kunnen opslaan.

Cookies van derden

Deze website gebruikt Google Analytics, Hotjar en Facebook-pixel om anonieme informatie te verzamelen, zoals het aantal bezoekers van de site en de meest populaire pagina's.

Door deze cookie ingeschakeld te houden, kunnen we onze website verbeteren.

Aanvullende cookies

Deze website maakt momenteel geen gebruik van aanvullende cookies/services.

Privacy en cookies

Meer over onze privacy- en cookieverklaring.