Cookies

We gebruiken cookies om de beste ervaring op onze website te bieden. Kijk hier voor meer informatie over welke cookies we gebruiken of om deze uit te schakelen in de instellingen. - Bekijk cookie instellingen

Nieuws >
Eindelijk weer naar het theater

Eindelijk weer naar het theater

Het was weer even wennen om naar het theater te gaan, maar nu kan en mag het weer! Op 7 oktober gingen alle klassen van leerjaar 2 en 3 samen naar de voorstelling Liefde en dan… in het nieuwe Theater Zuidplein.


In een intieme zaal - waarbij de eerste rij dicht op het podium zit - hebben we mogen genieten van een moderne dansvoorstelling van Danstheater AYA over de mooie en minder mooie kanten van de liefde. In combinatie met meeslepende, soms wat melancholische en bijna hypnotiserende livemuziek - de zanger/verhalenverteller had met zijn apparatuur en microfoon een vaste plek op het podium - werden de dansers muzikaal begeleid bij het vertellen van hun verhaal. Door hun lichaam in te zetten werden hun innerlijke worstelingen en emoties visueel gemaakt. Erg knap en erg mooi!

  • Privacy-overzicht
  • Noodzakelijke cookies
  • Cookies van derden
  • Aanvullende cookies
  • Privacy en cookies

Privacy-overzicht

Deze website maakt gebruik van functionele-, analytische- en tracking-cookies om de website te verbeteren. Hiervoor slaan wij informatie op zoals je IP-adres, je surfgedrag en alle persoonsgegevens die je zelf bij ons achterlaat. Wij gebruiken deze gegevens om onze website te verbeteren. Je kunt nu direct toestemming geven voor al deze cookies. Wil je niet (alle) cookies goedkeuren? Dan kun je hiernaast cookies aan- en uitzetten. Meer informatie over de cookies die wij bijhouden en de partijen waarmee wij samenwerken, vind je in ons cookiebeleid.

Noodzakelijke cookies

Strikt noodzakelijke cookies moeten te allen tijde worden ingeschakeld, zodat wij je voorkeuren voor cookie-instellingen kunnen opslaan.

Cookies van derden

Deze website gebruikt Google Analytics, Hotjar en Facebook-pixel om anonieme informatie te verzamelen, zoals het aantal bezoekers van de site en de meest populaire pagina's.

Door deze cookie ingeschakeld te houden, kunnen we onze website verbeteren.

Aanvullende cookies

Deze website maakt momenteel geen gebruik van aanvullende cookies/services.

Privacy en cookies

Meer over onze privacy- en cookieverklaring.