Cookies

We gebruiken cookies om de beste ervaring op onze website te bieden. Kijk hier voor meer informatie over welke cookies we gebruiken of om deze uit te schakelen in de instellingen. - Bekijk cookie instellingen

Nieuws >
Elkaar en jezelf (beter) leren kennen

Elkaar en jezelf (beter) leren kennen

Op 21 maart vond de jaarlijkse Bezinningsdag plaats, waarop de leerlingen van jaar 6 het vak levensbeschouwing afronden. 


Elk jaar kijken we naar een mooie invulling die de leerlingen helpt met kijken naar zichzelf, naar de ander en praten over elkaar en hun omgeving. Dit jaar hadden we drie interessante gastsprekers uitgenodigd die kwamen vertellen over hun identiteit: wat heeft ze gevormd tot wie ze zijn en wie zit er achter de persoon die de leerlingen ontmoetten?

Er waren mooie gesprekken en ontdekkingen over elkaar binnen de klassen. Tijdens de nagesprekken evalueerden de leerlingen nog even met elkaar en met één van de gastsprekers wat ze tijdens de Bezinningsdag hadden gedaan en wat ze van elkaar te weten waren gekomen. Ze bespraken hoe je elkaar ziet, hoe je ervoor zorgt dat iedereen voelt dat hij/zij erbij mag horen en hoe je daarbij kunt helpen. Eén van de leerlingen vatte de dag en het (bereikte) doel mooi samen:

‘Ik vond deze dag zeer leerzaam en ik vond de verhalen van de gastsprekers heel indrukwekkend en heftig. Ik heb ook veel heel veel respect voor deze mensen en hoe zij zich door het leven heen worstelen. Ik ben ook meer te weten gekomen over mijn klasgenoten. Dus bedankt voor de dag!’

  • Privacy-overzicht
  • Noodzakelijke cookies
  • Cookies van derden
  • Aanvullende cookies
  • Privacy en cookies

Privacy-overzicht

Deze website maakt gebruik van functionele-, analytische- en tracking-cookies om de website te verbeteren. Hiervoor slaan wij informatie op zoals je IP-adres, je surfgedrag en alle persoonsgegevens die je zelf bij ons achterlaat. Wij gebruiken deze gegevens om onze website te verbeteren. Je kunt nu direct toestemming geven voor al deze cookies. Wil je niet (alle) cookies goedkeuren? Dan kun je hiernaast cookies aan- en uitzetten. Meer informatie over de cookies die wij bijhouden en de partijen waarmee wij samenwerken, vind je in ons cookiebeleid.

Noodzakelijke cookies

Strikt noodzakelijke cookies moeten te allen tijde worden ingeschakeld, zodat wij je voorkeuren voor cookie-instellingen kunnen opslaan.

Cookies van derden

Deze website gebruikt Google Analytics, Hotjar en Facebook-pixel om anonieme informatie te verzamelen, zoals het aantal bezoekers van de site en de meest populaire pagina's.

Door deze cookie ingeschakeld te houden, kunnen we onze website verbeteren.

Aanvullende cookies

Deze website maakt momenteel geen gebruik van aanvullende cookies/services.

Privacy en cookies

Meer over onze privacy- en cookieverklaring.