Cookies

We gebruiken cookies om de beste ervaring op onze website te bieden. Kijk hier voor meer informatie over welke cookies we gebruiken of om deze uit te schakelen in de instellingen. - Bekijk cookie instellingen

Nieuws >
Genieten in het theater

Genieten in het theater

We nemen onze leerlingen graag mee naar het theater. 


Een theaterbezoek is goed voor de algemene ontwikkeling, verbreedt de horizon, maar is vooral heel erg leuk, helemaal als je samen met je klasgenoten gaat. Elk leerjaar bezoekt daarom ten minste één keer per jaar een theatervoorstelling en hiervoor werken we al jaren samen met Theater Zuidplein. Dit theater bevindt zich op een mooie locatie ten opzichte van de school en zit sinds 2020 in een prachtig nieuw gebouw. De medewerkers denken met ons mee welke voorstellingen geschikt zijn voor onze doelgroep en welke onderwerpen interessant zijn. De voorstellingen wisselen tussen verschillende disciplines, van dans, muziek en spel tot rap of verhalen vertellen…., alles komt voorbij!

Inmiddels zijn klas de leerlingen uit klas 1, 2, 4, 5 en 6 al naar het theater geweest. Het waren mooie, verrassende, inspirerende voorstellingen waarbij veel viel te genieten. Klas 3 sluit de theaterreeks van dit schooljaar af op donderdag 30 mei met een bezoek aan de voorstelling Power!

  • Privacy-overzicht
  • Noodzakelijke cookies
  • Cookies van derden
  • Aanvullende cookies
  • Privacy en cookies

Privacy-overzicht

Deze website maakt gebruik van functionele-, analytische- en tracking-cookies om de website te verbeteren. Hiervoor slaan wij informatie op zoals je IP-adres, je surfgedrag en alle persoonsgegevens die je zelf bij ons achterlaat. Wij gebruiken deze gegevens om onze website te verbeteren. Je kunt nu direct toestemming geven voor al deze cookies. Wil je niet (alle) cookies goedkeuren? Dan kun je hiernaast cookies aan- en uitzetten. Meer informatie over de cookies die wij bijhouden en de partijen waarmee wij samenwerken, vind je in ons cookiebeleid.

Noodzakelijke cookies

Strikt noodzakelijke cookies moeten te allen tijde worden ingeschakeld, zodat wij je voorkeuren voor cookie-instellingen kunnen opslaan.

Cookies van derden

Deze website gebruikt Google Analytics, Hotjar en Facebook-pixel om anonieme informatie te verzamelen, zoals het aantal bezoekers van de site en de meest populaire pagina's.

Door deze cookie ingeschakeld te houden, kunnen we onze website verbeteren.

Aanvullende cookies

Deze website maakt momenteel geen gebruik van aanvullende cookies/services.

Privacy en cookies

Meer over onze privacy- en cookieverklaring.