Cookies

We gebruiken cookies om de beste ervaring op onze website te bieden. Kijk hier voor meer informatie over welke cookies we gebruiken of om deze uit te schakelen in de instellingen. - Bekijk cookie instellingen

Nieuws >
Het nieuwe schooljaar is begonnen!

Het nieuwe schooljaar is begonnen!

Na een heerlijke zomervakantie zijn we deze week weer begonnen op school. Om goed voorbereid te starten hadden alle leerjaren één of meer introductiedagen.


De leerlingen uit klas 2 t/m 6 hadden dinsdag een introductiedag, waarna woensdag hun eerste lessen begonnen. Voor de nieuwe brugklassers was er een meerdaags introductieprogramma met allerlei kennismakingsactiviteiten, zoals een sportdag, een speurtocht door de school en onze beroemde skilldrive. Bij deze knotsgekke wedstrijd konden de leerlingen samen door allerlei opdrachten en uitdagingen laten zien dat hun klas dé beste is! Ook hebben alle nieuwe leerlingen hun eigen device uitgereikt gekregen. Op vrijdag begon ook voor hen ‘het echte werk’ bij hun eerste lessen op onze school.

We kijken uit naar een goed schooljaar met onze leerlingen en medewerkers en wensen iedereen (weer) veel succes en plezier op het Zuider Gymnasium!

  • Privacy-overzicht
  • Noodzakelijke cookies
  • Cookies van derden
  • Aanvullende cookies
  • Privacy en cookies

Privacy-overzicht

Deze website maakt gebruik van functionele-, analytische- en tracking-cookies om de website te verbeteren. Hiervoor slaan wij informatie op zoals je IP-adres, je surfgedrag en alle persoonsgegevens die je zelf bij ons achterlaat. Wij gebruiken deze gegevens om onze website te verbeteren. Je kunt nu direct toestemming geven voor al deze cookies. Wil je niet (alle) cookies goedkeuren? Dan kun je hiernaast cookies aan- en uitzetten. Meer informatie over de cookies die wij bijhouden en de partijen waarmee wij samenwerken, vind je in ons cookiebeleid.

Noodzakelijke cookies

Strikt noodzakelijke cookies moeten te allen tijde worden ingeschakeld, zodat wij je voorkeuren voor cookie-instellingen kunnen opslaan.

Cookies van derden

Deze website gebruikt Google Analytics, Hotjar en Facebook-pixel om anonieme informatie te verzamelen, zoals het aantal bezoekers van de site en de meest populaire pagina's.

Door deze cookie ingeschakeld te houden, kunnen we onze website verbeteren.

Aanvullende cookies

Deze website maakt momenteel geen gebruik van aanvullende cookies/services.

Privacy en cookies

Meer over onze privacy- en cookieverklaring.