Cookies

We gebruiken cookies om de beste ervaring op onze website te bieden. Kijk hier voor meer informatie over welke cookies we gebruiken of om deze uit te schakelen in de instellingen. - Bekijk cookie instellingen

Nieuws >
Het NK Debatteren voor Scholieren

Het NK Debatteren voor Scholieren

Afgelopen zaterdag nam het Zuider Gymnasium als eerste school van Rotterdam-Zuid ooit deel aan de finale van het NK Debatteren voor Scholieren. 


Vanwege corona was de finale verplaatst van Nijmegen naar de virtuele huiskamer, maar wát voor huiskamer! Onder leiding van Guus was een heuse 'war room' ingericht, compleet met rondslingerende argumentatiepapieren, scherpgestelde camera’s, druk rondlopende debaters en Laurence die alle informatie coördineerde, kanaliseerde en doornam. Helaas leverde de strijd geen zege op, maar dat deed niets af aan de geweldige ervaring, dus volgend jaar doen we zeker weer mee!

  • Privacy-overzicht
  • Noodzakelijke cookies
  • Cookies van derden
  • Aanvullende cookies
  • Privacy en cookies

Privacy-overzicht

Deze website maakt gebruik van functionele-, analytische- en tracking-cookies om de website te verbeteren. Hiervoor slaan wij informatie op zoals je IP-adres, je surfgedrag en alle persoonsgegevens die je zelf bij ons achterlaat. Wij gebruiken deze gegevens om onze website te verbeteren. Je kunt nu direct toestemming geven voor al deze cookies. Wil je niet (alle) cookies goedkeuren? Dan kun je hiernaast cookies aan- en uitzetten. Meer informatie over de cookies die wij bijhouden en de partijen waarmee wij samenwerken, vind je in ons cookiebeleid.

Noodzakelijke cookies

Strikt noodzakelijke cookies moeten te allen tijde worden ingeschakeld, zodat wij je voorkeuren voor cookie-instellingen kunnen opslaan.

Cookies van derden

Deze website gebruikt Google Analytics, Hotjar en Facebook-pixel om anonieme informatie te verzamelen, zoals het aantal bezoekers van de site en de meest populaire pagina's.

Door deze cookie ingeschakeld te houden, kunnen we onze website verbeteren.

Aanvullende cookies

Deze website maakt momenteel geen gebruik van aanvullende cookies/services.

Privacy en cookies

Meer over onze privacy- en cookieverklaring.