Cookies

We gebruiken cookies om de beste ervaring op onze website te bieden. Kijk hier voor meer informatie over welke cookies we gebruiken of om deze uit te schakelen in de instellingen. - Bekijk cookie instellingen

Nieuws >
Kunst voor CVO

Kunst voor CVO

Onlangs vond de onthulling plaats van het cadeau aan ons bestuur CVO ter ere van het 125-jarig jubileum. Het Zuider Gymnasium speelde een bijzondere rol in de totstandkoming daarvan.


Onze kunstdocent Robert-Paul Wolters kreeg namelijk het verzoek om dit cadeau vorm te geven binnen het thema ‘geloof, hoop en liefde’. Hij bedacht een mozaïek gevormd door artistieke lichtportretten van leerlingen, één van elke CVO-school. Namens het Zuider Gymnasium nam Marni uit klas 3 deel aan dit bijzondere project.

Het mooie cadeau werd met veel enthousiasme ontvangen door zowel het bestuur als de deelnemende leerlingen en hun ouders!

  • Privacy-overzicht
  • Noodzakelijke cookies
  • Cookies van derden
  • Aanvullende cookies
  • Privacy en cookies

Privacy-overzicht

Deze website maakt gebruik van functionele-, analytische- en tracking-cookies om de website te verbeteren. Hiervoor slaan wij informatie op zoals je IP-adres, je surfgedrag en alle persoonsgegevens die je zelf bij ons achterlaat. Wij gebruiken deze gegevens om onze website te verbeteren. Je kunt nu direct toestemming geven voor al deze cookies. Wil je niet (alle) cookies goedkeuren? Dan kun je hiernaast cookies aan- en uitzetten. Meer informatie over de cookies die wij bijhouden en de partijen waarmee wij samenwerken, vind je in ons cookiebeleid.

Noodzakelijke cookies

Strikt noodzakelijke cookies moeten te allen tijde worden ingeschakeld, zodat wij je voorkeuren voor cookie-instellingen kunnen opslaan.

Cookies van derden

Deze website gebruikt Google Analytics, Hotjar en Facebook-pixel om anonieme informatie te verzamelen, zoals het aantal bezoekers van de site en de meest populaire pagina's.

Door deze cookie ingeschakeld te houden, kunnen we onze website verbeteren.

Aanvullende cookies

Deze website maakt momenteel geen gebruik van aanvullende cookies/services.

Privacy en cookies

Meer over onze privacy- en cookieverklaring.