Cookies

We gebruiken cookies om de beste ervaring op onze website te bieden. Kijk hier voor meer informatie over welke cookies we gebruiken of om deze uit te schakelen in de instellingen. - Bekijk cookie instellingen

Nieuws >
Lessen mediawijsheid en digitale geletterdheid

Lessen mediawijsheid en digitale geletterdheid

Deze week zijn in klas 1 de lessen Mediawijsheid en digitale geletterdheid van start gegaan als onderdeel van het basisvaardighedenonderwijs. 


De leerlingen gaan hierbij aan de slag met praktische ICT-vaardigheden, zoals het gebruiken van Word, het opslaan van bestanden, het gebruik van OneDrive en toevoegen van een bijlage aan een mail. Ook verwerven ze vaardigheden waardoor ze leren om zelfstandig, creatief en veilig te werken met de enorme rijkdom en uitdagingen die de digitale wereld hun te bieden heeft.

De eerste les stond in het kader van nieuws en nepnieuws en hoe je het verschil daartussen überhaupt kunt herkennen. Dat blijkt lang niet zo gemakkelijk als het misschien lijkt!

  • Privacy-overzicht
  • Noodzakelijke cookies
  • Cookies van derden
  • Aanvullende cookies
  • Privacy en cookies

Privacy-overzicht

Deze website maakt gebruik van functionele-, analytische- en tracking-cookies om de website te verbeteren. Hiervoor slaan wij informatie op zoals je IP-adres, je surfgedrag en alle persoonsgegevens die je zelf bij ons achterlaat. Wij gebruiken deze gegevens om onze website te verbeteren. Je kunt nu direct toestemming geven voor al deze cookies. Wil je niet (alle) cookies goedkeuren? Dan kun je hiernaast cookies aan- en uitzetten. Meer informatie over de cookies die wij bijhouden en de partijen waarmee wij samenwerken, vind je in ons cookiebeleid.

Noodzakelijke cookies

Strikt noodzakelijke cookies moeten te allen tijde worden ingeschakeld, zodat wij je voorkeuren voor cookie-instellingen kunnen opslaan.

Cookies van derden

Deze website gebruikt Google Analytics, Hotjar en Facebook-pixel om anonieme informatie te verzamelen, zoals het aantal bezoekers van de site en de meest populaire pagina's.

Door deze cookie ingeschakeld te houden, kunnen we onze website verbeteren.

Aanvullende cookies

Deze website maakt momenteel geen gebruik van aanvullende cookies/services.

Privacy en cookies

Meer over onze privacy- en cookieverklaring.