Cookies

We gebruiken cookies om de beste ervaring op onze website te bieden. Kijk hier voor meer informatie over welke cookies we gebruiken of om deze uit te schakelen in de instellingen. - Bekijk cookie instellingen

Nieuws >
Maatschappelijke stage klas 5

Maatschappelijke stage klas 5

Bij de maatschappelijk stage van klas 5 gingen onze leerlingen aan de slag voor en met mensen die ze daarvoor nog niet kenden. 


Een deel van de leerlingen had voor deze stage zelf een adres geregeld. Zo gingen er leerlingen naar basisscholen, een tandartspraktijk en diverse bedrijven.

Voor de leerlingen die zelf geen stageplaats gevonden hadden, verzorgde de school een mooi programma vol vrijwilligerswerk en ontmoetingen in de buurt. De leerlingen schreven bijvoorbeeld zomerse wenskaarten die ze tijdens een goed gesprek uitdeelden aan wijkbewoners en patiënten van het Maasstadziekenhuis. Ook werd er zwerfafval opgeruimd in de straten van Vreewijk en het Zuiderpark.

Door de maatschappelijke stage hebben de leerlingen hun talenten en vaardigheden verder ontwikkeld, iets betekend voor een ander, gewerkt aan hun persoonlijke ontwikkeling en vooral veel leuke ervaringen opgedaan!

  • Privacy-overzicht
  • Noodzakelijke cookies
  • Cookies van derden
  • Aanvullende cookies
  • Privacy en cookies

Privacy-overzicht

Deze website maakt gebruik van functionele-, analytische- en tracking-cookies om de website te verbeteren. Hiervoor slaan wij informatie op zoals je IP-adres, je surfgedrag en alle persoonsgegevens die je zelf bij ons achterlaat. Wij gebruiken deze gegevens om onze website te verbeteren. Je kunt nu direct toestemming geven voor al deze cookies. Wil je niet (alle) cookies goedkeuren? Dan kun je hiernaast cookies aan- en uitzetten. Meer informatie over de cookies die wij bijhouden en de partijen waarmee wij samenwerken, vind je in ons cookiebeleid.

Noodzakelijke cookies

Strikt noodzakelijke cookies moeten te allen tijde worden ingeschakeld, zodat wij je voorkeuren voor cookie-instellingen kunnen opslaan.

Cookies van derden

Deze website gebruikt Google Analytics, Hotjar en Facebook-pixel om anonieme informatie te verzamelen, zoals het aantal bezoekers van de site en de meest populaire pagina's.

Door deze cookie ingeschakeld te houden, kunnen we onze website verbeteren.

Aanvullende cookies

Deze website maakt momenteel geen gebruik van aanvullende cookies/services.

Privacy en cookies

Meer over onze privacy- en cookieverklaring.