Cookies

We gebruiken cookies om de beste ervaring op onze website te bieden. Kijk hier voor meer informatie over welke cookies we gebruiken of om deze uit te schakelen in de instellingen. - Bekijk cookie instellingen

Met het Pregymnasium naar de haven

Afgelopen donderdag was het alweer de laatste Pregymnasium-dag van blok 2. 


Met vier bussen vertrokken we voor een rondrit door het haven- en industriegebied van Rotterdam. In elke bus zat een gids die werkzaam is geweest in de haven. De Pregymnasiasten kregen te horen welke banen er allemaal zijn in de haven van Rotterdam: van kraanmachinist tot bioloog en arts. Daarna ging de reis naar de 2e Maasvlakte waar onder andere de fundering van de windmolens in zee wordt gebouwd en vervolgens naar de EIC-mainport Rotterdam waar de leerlingen films kregen te zien over de haven en bedrijven. Hierna konden zij op de havenexpositie verschillende opdrachten doen, zoals zelf een binnenvaartschip besturen. Na de pauze vertrokken de bussen naar Futureland, hier kregen de leerlingen een rondvaart over de 2e Maasvlakte waar grote containerschepen waren afgemeerd en zagen ze de binnenkomst van de Pioneering Spirit, dit is het grootste werkschip ter wereld met een lengte van 382 meter en een breedte van 124 meter. Rond 14.30 uur kwamen de Pregymnasiasten weer op school aan, het was een geslaagde dag!

  • Privacy-overzicht
  • Noodzakelijke cookies
  • Cookies van derden
  • Aanvullende cookies
  • Privacy en cookies

Privacy-overzicht

Deze website maakt gebruik van functionele-, analytische- en tracking-cookies om de website te verbeteren. Hiervoor slaan wij informatie op zoals je IP-adres, je surfgedrag en alle persoonsgegevens die je zelf bij ons achterlaat. Wij gebruiken deze gegevens om onze website te verbeteren. Je kunt nu direct toestemming geven voor al deze cookies. Wil je niet (alle) cookies goedkeuren? Dan kun je hiernaast cookies aan- en uitzetten. Meer informatie over de cookies die wij bijhouden en de partijen waarmee wij samenwerken, vind je in ons cookiebeleid.

Noodzakelijke cookies

Strikt noodzakelijke cookies moeten te allen tijde worden ingeschakeld, zodat wij je voorkeuren voor cookie-instellingen kunnen opslaan.

Cookies van derden

Deze website gebruikt Google Analytics, Hotjar en Facebook-pixel om anonieme informatie te verzamelen, zoals het aantal bezoekers van de site en de meest populaire pagina's.

Door deze cookie ingeschakeld te houden, kunnen we onze website verbeteren.

Aanvullende cookies

Deze website maakt momenteel geen gebruik van aanvullende cookies/services.

Privacy en cookies

Meer over onze privacy- en cookieverklaring.