Cookies

We gebruiken cookies om de beste ervaring op onze website te bieden. Kijk hier voor meer informatie over welke cookies we gebruiken of om deze uit te schakelen in de instellingen. - Bekijk cookie instellingen

Nieuws >
Naar de rechtbank

Naar de rechtbank

Sinds dit schooljaar doet het Zuider Gymnasium mee aan de het project Jongerenrechtbanken, waarbij de leerlingen zelf incidenten op school bespreken, beoordelen en oplossen.


In het kader daarvan bezochten vijftien leerlingen deze week de Rechtbank in Dordrecht. Ze hadden het geluk om aanwezig te zijn bij twee interessante zaken, één over jongen van 18 die in de problemen was geraakt en één over een uit de hand gelopen burenruzie. Totaal verschillend en meteen met een uitspraak.
De leerlingen zaten zeer geboeid te luisteren en stelden goede vragen aan de rechter voor en na de twee zaken. Daardoor kwamen ze nog beter te weten wat je kunt verwachten als je een rol speelt in een rechtszaak op de plek van advocaat, officier van justitie, griffier of de rechter zelf!

  • Privacy-overzicht
  • Noodzakelijke cookies
  • Cookies van derden
  • Aanvullende cookies
  • Privacy en cookies

Privacy-overzicht

Deze website maakt gebruik van functionele-, analytische- en tracking-cookies om de website te verbeteren. Hiervoor slaan wij informatie op zoals je IP-adres, je surfgedrag en alle persoonsgegevens die je zelf bij ons achterlaat. Wij gebruiken deze gegevens om onze website te verbeteren. Je kunt nu direct toestemming geven voor al deze cookies. Wil je niet (alle) cookies goedkeuren? Dan kun je hiernaast cookies aan- en uitzetten. Meer informatie over de cookies die wij bijhouden en de partijen waarmee wij samenwerken, vind je in ons cookiebeleid.

Noodzakelijke cookies

Strikt noodzakelijke cookies moeten te allen tijde worden ingeschakeld, zodat wij je voorkeuren voor cookie-instellingen kunnen opslaan.

Cookies van derden

Deze website gebruikt Google Analytics, Hotjar en Facebook-pixel om anonieme informatie te verzamelen, zoals het aantal bezoekers van de site en de meest populaire pagina's.

Door deze cookie ingeschakeld te houden, kunnen we onze website verbeteren.

Aanvullende cookies

Deze website maakt momenteel geen gebruik van aanvullende cookies/services.

Privacy en cookies

Meer over onze privacy- en cookieverklaring.