Cookies

We gebruiken cookies om de beste ervaring op onze website te bieden. Kijk hier voor meer informatie over welke cookies we gebruiken of om deze uit te schakelen in de instellingen. - Bekijk cookie instellingen

Nieuws >
Nederlandse Wiskunde Olympiade

Nederlandse Wiskunde Olympiade

Na de voorronde op school vond de tweede ronde van de Wiskunde Olympiade plaats op de Rotterdamse Erasmus Universiteit.

Alle leerlingen werden ontvangen met een heerlijke lunch en een goodiebag. Het Zuider Gymnasium was goed vertegenwoordigd: van de vijfenzeventig deelnemers kwamen er maar liefst veertien (18,67%) bij ons vandaan!

Strikt op tijd begon de tweeënhalf uur durende wedstrijd, waarbij onze leerlingen hun wiskundige tanden vast konden bijten in een scala aan pittige vraagstellingen. Binnenkort krijgen we de uitslag en weten we, of er zelfs iemand van onze school door is naar de landelijke finale…

  • Privacy-overzicht
  • Noodzakelijke cookies
  • Cookies van derden
  • Aanvullende cookies
  • Privacy en cookies

Privacy-overzicht

Deze website maakt gebruik van functionele-, analytische- en tracking-cookies om de website te verbeteren. Hiervoor slaan wij informatie op zoals je IP-adres, je surfgedrag en alle persoonsgegevens die je zelf bij ons achterlaat. Wij gebruiken deze gegevens om onze website te verbeteren. Je kunt nu direct toestemming geven voor al deze cookies. Wil je niet (alle) cookies goedkeuren? Dan kun je hiernaast cookies aan- en uitzetten. Meer informatie over de cookies die wij bijhouden en de partijen waarmee wij samenwerken, vind je in ons cookiebeleid.

Noodzakelijke cookies

Strikt noodzakelijke cookies moeten te allen tijde worden ingeschakeld, zodat wij je voorkeuren voor cookie-instellingen kunnen opslaan.

Cookies van derden

Deze website gebruikt Google Analytics, Hotjar en Facebook-pixel om anonieme informatie te verzamelen, zoals het aantal bezoekers van de site en de meest populaire pagina's.

Door deze cookie ingeschakeld te houden, kunnen we onze website verbeteren.

Aanvullende cookies

Deze website maakt momenteel geen gebruik van aanvullende cookies/services.

Privacy en cookies

Meer over onze privacy- en cookieverklaring.