Cookies

We gebruiken cookies om de beste ervaring op onze website te bieden. Kijk hier voor meer informatie over welke cookies we gebruiken of om deze uit te schakelen in de instellingen. - Bekijk cookie instellingen

Nieuws >
Nominatie voor De Gouden Piramide

Nominatie voor De Gouden Piramide

Het Zuider Gymnasium is weer genomineerd voor een architectuurprijs!


Vorig jaar won ons ‘nieuwe’ gebouw al de Rotterdam Architectuurprijs en nu volgt daarop een nominatie voor De Gouden Piramide, de tweejaarlijkse rijksprijs voor inspirerend opdrachtgeverschap. Uit in totaal vijftig inzendingen werd het gebouw samen met vier andere bouwprojecten geselecteerd voor de shortlist. 

Als redenen voor de nominatie noemde de jury dat bij de herontwikkeling van het Poortgebouw veel aandacht is besteed aan duurzaamheid en gezondheid. Ook werd als reden genoemd dat de toevoeging van hoogwaardig onderwijs op deze plek past in de ambities van het Nationaal Programma Rotterdam Zuid, dat inzet op verbetering van het toekomstperspectief voor de circa 240.000 inwoners in dit gebied.

Eind mei bezocht de jury ons gebouw voor een verdere kennismaking op locatie. We leidden we de jury rond en vertelden over het proces van de verbouwing en over de keuzes die we daarbij gezamenlijk hebben gemaakt. De bezoekers waren onder de indruk van alles wat ze zagen en hoorden.

Nu begint het wachten op de einduitslag: op 10 oktober 2024 maakt de minister van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties de winnaar bekend!

  • Privacy-overzicht
  • Noodzakelijke cookies
  • Cookies van derden
  • Aanvullende cookies
  • Privacy en cookies

Privacy-overzicht

Deze website maakt gebruik van functionele-, analytische- en tracking-cookies om de website te verbeteren. Hiervoor slaan wij informatie op zoals je IP-adres, je surfgedrag en alle persoonsgegevens die je zelf bij ons achterlaat. Wij gebruiken deze gegevens om onze website te verbeteren. Je kunt nu direct toestemming geven voor al deze cookies. Wil je niet (alle) cookies goedkeuren? Dan kun je hiernaast cookies aan- en uitzetten. Meer informatie over de cookies die wij bijhouden en de partijen waarmee wij samenwerken, vind je in ons cookiebeleid.

Noodzakelijke cookies

Strikt noodzakelijke cookies moeten te allen tijde worden ingeschakeld, zodat wij je voorkeuren voor cookie-instellingen kunnen opslaan.

Cookies van derden

Deze website gebruikt Google Analytics, Hotjar en Facebook-pixel om anonieme informatie te verzamelen, zoals het aantal bezoekers van de site en de meest populaire pagina's.

Door deze cookie ingeschakeld te houden, kunnen we onze website verbeteren.

Aanvullende cookies

Deze website maakt momenteel geen gebruik van aanvullende cookies/services.

Privacy en cookies

Meer over onze privacy- en cookieverklaring.