Cookies

We gebruiken cookies om de beste ervaring op onze website te bieden. Kijk hier voor meer informatie over welke cookies we gebruiken of om deze uit te schakelen in de instellingen. - Bekijk cookie instellingen

Nieuws >
Nadenken over oorlog en vrijheid

Nadenken over oorlog en vrijheid

Omdat deze maand de val van de Berlijnse Muur alweer 33 jaar geleden was, hebben de tweede klassen de afgelopen tijd gewerkt aan een project over de thema’s vrijheid, de Koude Oorlog en de Berlijnse muur.

De leerlingen hebben onderzoek gedaan naar de historische feiten en nagedacht over wat vrijheid voor hen persoonlijk betekent in het licht van deze gebeurtenissen. Zo komt de geschiedenis ineens dichtbij en wordt tastbaar welke gedachtes je daarover hebt. 

De leerlingen waren heel creatief in het weergeven van hun reflecties, zoals op de foto’s te zien is in het werk van klas 2g4.

  • Privacy-overzicht
  • Noodzakelijke cookies
  • Cookies van derden
  • Aanvullende cookies
  • Privacy en cookies

Privacy-overzicht

Deze website maakt gebruik van functionele-, analytische- en tracking-cookies om de website te verbeteren. Hiervoor slaan wij informatie op zoals je IP-adres, je surfgedrag en alle persoonsgegevens die je zelf bij ons achterlaat. Wij gebruiken deze gegevens om onze website te verbeteren. Je kunt nu direct toestemming geven voor al deze cookies. Wil je niet (alle) cookies goedkeuren? Dan kun je hiernaast cookies aan- en uitzetten. Meer informatie over de cookies die wij bijhouden en de partijen waarmee wij samenwerken, vind je in ons cookiebeleid.

Noodzakelijke cookies

Strikt noodzakelijke cookies moeten te allen tijde worden ingeschakeld, zodat wij je voorkeuren voor cookie-instellingen kunnen opslaan.

Cookies van derden

Deze website gebruikt Google Analytics, Hotjar en Facebook-pixel om anonieme informatie te verzamelen, zoals het aantal bezoekers van de site en de meest populaire pagina's.

Door deze cookie ingeschakeld te houden, kunnen we onze website verbeteren.

Aanvullende cookies

Deze website maakt momenteel geen gebruik van aanvullende cookies/services.

Privacy en cookies

Meer over onze privacy- en cookieverklaring.