Cookies

We gebruiken cookies om de beste ervaring op onze website te bieden. Kijk hier voor meer informatie over welke cookies we gebruiken of om deze uit te schakelen in de instellingen. - Bekijk cookie instellingen

Nieuws >
Op reis naar Istanbul

Op reis naar Istanbul

In de week voor de voorjaarsvakantie vond weer de uitwisseling met Turkije plaats. 


Het was fijn om terug te keren op het Samiha Ayverdi Anadolu Lisesi, onze partnerschool in Istanbul. De klik tussen de Turkse leerlingen en de onze was erg goed en er was een prachtig programma voorbereid. Naast een uitgebreide kennismaking met de school en het Turkse onderwijs werd vooral heel veel tijd in de stad door gebracht: het Taksimplein, het museum van Oudheden over het Ottomaanse rijk, de Galatatoren, het Gülhanepark, de Ayasofya, het Topkapıpaleis, de Blauwe Moskee, de Grote Bazaar, te veel om op te noemen!

Het afscheid tussen de nieuwe vrienden was verdrietig, maar gelukkig vindt snel een weerzien plaats. Al in maart ontvangen we namelijk de Turkse leerlingen en docenten in Rotterdam!

  • Privacy-overzicht
  • Noodzakelijke cookies
  • Cookies van derden
  • Aanvullende cookies
  • Privacy en cookies

Privacy-overzicht

Deze website maakt gebruik van functionele-, analytische- en tracking-cookies om de website te verbeteren. Hiervoor slaan wij informatie op zoals je IP-adres, je surfgedrag en alle persoonsgegevens die je zelf bij ons achterlaat. Wij gebruiken deze gegevens om onze website te verbeteren. Je kunt nu direct toestemming geven voor al deze cookies. Wil je niet (alle) cookies goedkeuren? Dan kun je hiernaast cookies aan- en uitzetten. Meer informatie over de cookies die wij bijhouden en de partijen waarmee wij samenwerken, vind je in ons cookiebeleid.

Noodzakelijke cookies

Strikt noodzakelijke cookies moeten te allen tijde worden ingeschakeld, zodat wij je voorkeuren voor cookie-instellingen kunnen opslaan.

Cookies van derden

Deze website gebruikt Google Analytics, Hotjar en Facebook-pixel om anonieme informatie te verzamelen, zoals het aantal bezoekers van de site en de meest populaire pagina's.

Door deze cookie ingeschakeld te houden, kunnen we onze website verbeteren.

Aanvullende cookies

Deze website maakt momenteel geen gebruik van aanvullende cookies/services.

Privacy en cookies

Meer over onze privacy- en cookieverklaring.