Cookies

We gebruiken cookies om de beste ervaring op onze website te bieden. Kijk hier voor meer informatie over welke cookies we gebruiken of om deze uit te schakelen in de instellingen. - Bekijk cookie instellingen

Nieuws >
Op uitwisseling in Duitsland

Op uitwisseling in Duitsland

In maart kwamen de leerlingen en docenten van het Duitse Freiherr vom Stein Gymnasium bij ons op bezoek en vorige week vond deel twee van de uitwisseling plaats.

Maandag vertrokken we richting Lünen om ‘unsere deutschen Freunde’ weer terug te zien. Er was gezorgd voor een afwisselend programma, waarbij de leerlingen lessen op de school volgden, gingen bowlen, een oude steenkoolmijn in Dortmund bezochten en zich konden uitleven in een trampolinepark. Ook de steden Münster en Oberhausen werden bezocht. De uitwisseling werd afgesloten met een gezellig etentje buiten op het schoolplein.

We zijn het Freiherr vom Stein Gymnasium dankbaar voor de warme ontvangst, graag tot volgend schooljaar!

  • Privacy-overzicht
  • Noodzakelijke cookies
  • Cookies van derden
  • Aanvullende cookies
  • Privacy en cookies

Privacy-overzicht

Deze website maakt gebruik van functionele-, analytische- en tracking-cookies om de website te verbeteren. Hiervoor slaan wij informatie op zoals je IP-adres, je surfgedrag en alle persoonsgegevens die je zelf bij ons achterlaat. Wij gebruiken deze gegevens om onze website te verbeteren. Je kunt nu direct toestemming geven voor al deze cookies. Wil je niet (alle) cookies goedkeuren? Dan kun je hiernaast cookies aan- en uitzetten. Meer informatie over de cookies die wij bijhouden en de partijen waarmee wij samenwerken, vind je in ons cookiebeleid.

Noodzakelijke cookies

Strikt noodzakelijke cookies moeten te allen tijde worden ingeschakeld, zodat wij je voorkeuren voor cookie-instellingen kunnen opslaan.

Cookies van derden

Deze website gebruikt Google Analytics, Hotjar en Facebook-pixel om anonieme informatie te verzamelen, zoals het aantal bezoekers van de site en de meest populaire pagina's.

Door deze cookie ingeschakeld te houden, kunnen we onze website verbeteren.

Aanvullende cookies

Deze website maakt momenteel geen gebruik van aanvullende cookies/services.

Privacy en cookies

Meer over onze privacy- en cookieverklaring.