Cookies

We gebruiken cookies om de beste ervaring op onze website te bieden. Kijk hier voor meer informatie over welke cookies we gebruiken of om deze uit te schakelen in de instellingen. - Bekijk cookie instellingen

Nieuws >
Oud-gymnasiasten gezocht!

Oud-gymnasiasten gezocht!

Onze school heeft (met verschillende namen en logo’s) een lange traditie als gymnasium en dus ook vele oud-leerlingen. Door ons nieuwe Postgymnasium houden we graag contact met hen!


Ben je dus een oud-leerling van het Zuider Gymnasium of de gymnasiumafdelingen van het Christelijk Lyceum Johannes Calvijn en de Christelijke Scholengemeenschap Johannes Calvijn Vreewijk? Mail dan je naam, adres en het jaar waarin je van school bent gegaan naar post@zuidergymnasium.nl om je aan te melden. Ook oud-medewerkers van het gymnasium worden van harte uitgenodigd om zich aan te sluiten!

Via het Postgymnasium ontvang je vier keer per jaar de Nieuwsflits met daarin een update over het reilen en zeilen op het Zuider Gymnasium. Daarnaast hopen we een beroep te mogen doen op de Postgymnasiasten, bv. om als rolmodel op school te komen vertellen over hun vervolgopleiding en carrière. Ook voor een reünie is het Postgymnasium de ideale manier om op de hoogte te blijven!

  • Privacy-overzicht
  • Noodzakelijke cookies
  • Cookies van derden
  • Aanvullende cookies
  • Privacy en cookies

Privacy-overzicht

Deze website maakt gebruik van functionele-, analytische- en tracking-cookies om de website te verbeteren. Hiervoor slaan wij informatie op zoals je IP-adres, je surfgedrag en alle persoonsgegevens die je zelf bij ons achterlaat. Wij gebruiken deze gegevens om onze website te verbeteren. Je kunt nu direct toestemming geven voor al deze cookies. Wil je niet (alle) cookies goedkeuren? Dan kun je hiernaast cookies aan- en uitzetten. Meer informatie over de cookies die wij bijhouden en de partijen waarmee wij samenwerken, vind je in ons cookiebeleid.

Noodzakelijke cookies

Strikt noodzakelijke cookies moeten te allen tijde worden ingeschakeld, zodat wij je voorkeuren voor cookie-instellingen kunnen opslaan.

Cookies van derden

Deze website gebruikt Google Analytics, Hotjar en Facebook-pixel om anonieme informatie te verzamelen, zoals het aantal bezoekers van de site en de meest populaire pagina's.

Door deze cookie ingeschakeld te houden, kunnen we onze website verbeteren.

Aanvullende cookies

Deze website maakt momenteel geen gebruik van aanvullende cookies/services.

Privacy en cookies

Meer over onze privacy- en cookieverklaring.