Cookies

We gebruiken cookies om de beste ervaring op onze website te bieden. Kijk hier voor meer informatie over welke cookies we gebruiken of om deze uit te schakelen in de instellingen. - Bekijk cookie instellingen

Nieuws >
Rondleiding voor Postgymnasiasten

Rondleiding voor Postgymnasiasten

Sinds kort hebben we voor onze oud-leerlingen en oud-medewerkers het Postgymnasium. Vorige week vond de eerste bijeenkomst plaats.


Passend bij onze school was het een mooie ontmoeting waarbij iedereen zich meteen thuis voelde, over leeftijdsgrenzen en achtergronden heen vanuit wederzijdse belangstelling. 

Roy Westerkamp, al vele jaren werkzaam op onze school als docent wiskunde, verzorgde een mooie rondleiding door het nieuwe schoolgebouw en gaf de Postgymnasiasten ook veel ruimte en tijd om elkaar wat beter te leren kennen. Want ook na het gymnasium, 'post gymnasium' dus, is het heerlijk nieuwe belevingswerelden te ontmoeten, je blik te verbreden en tegelijk ook herinneringen op te halen met mensen die misschien op een ander moment, maar toch onmiskenbaar deel van dezelfde school geweest zijn. 

We kijken uit naar de volgende bijeenkomst!

Ook Postgymnasiast worden? Kijk dan hier voor meer informatie.

  • Privacy-overzicht
  • Noodzakelijke cookies
  • Cookies van derden
  • Aanvullende cookies
  • Privacy en cookies

Privacy-overzicht

Deze website maakt gebruik van functionele-, analytische- en tracking-cookies om de website te verbeteren. Hiervoor slaan wij informatie op zoals je IP-adres, je surfgedrag en alle persoonsgegevens die je zelf bij ons achterlaat. Wij gebruiken deze gegevens om onze website te verbeteren. Je kunt nu direct toestemming geven voor al deze cookies. Wil je niet (alle) cookies goedkeuren? Dan kun je hiernaast cookies aan- en uitzetten. Meer informatie over de cookies die wij bijhouden en de partijen waarmee wij samenwerken, vind je in ons cookiebeleid.

Noodzakelijke cookies

Strikt noodzakelijke cookies moeten te allen tijde worden ingeschakeld, zodat wij je voorkeuren voor cookie-instellingen kunnen opslaan.

Cookies van derden

Deze website gebruikt Google Analytics, Hotjar en Facebook-pixel om anonieme informatie te verzamelen, zoals het aantal bezoekers van de site en de meest populaire pagina's.

Door deze cookie ingeschakeld te houden, kunnen we onze website verbeteren.

Aanvullende cookies

Deze website maakt momenteel geen gebruik van aanvullende cookies/services.

Privacy en cookies

Meer over onze privacy- en cookieverklaring.