Cookies

We gebruiken cookies om de beste ervaring op onze website te bieden. Kijk hier voor meer informatie over welke cookies we gebruiken of om deze uit te schakelen in de instellingen. - Bekijk cookie instellingen

Nieuws >
Rotterdam Cycling on Tour

Rotterdam Cycling on Tour

Na de Grand Départ in 2010 wil Rotterdam Topsport de Tour de France in 2024 of 2025 opnieuw in Rotterdam ontvangen. In aanloop daarnaartoe wordt nu al Rotterdam Cycling on Tour georganiseerd voor middelbare scholieren.


Op 27 oktober fietsten onze leerlingen daarom in groepjes een virtueel parcours van 9.8 km door Rotterdam, dezelfde route die de profs tijdens de Tour de France zullen gaan rijden. Gelijktijdig speelde de rest van de leerlingen een quiz met vragen over veilig fietsen en gezond eten, sport en natuurlijk de Tour de France. Inmiddels hebben er 81 teams meegedaan en staat het Zuider Gymnasium heel knap op de derde plaats!

  • Privacy-overzicht
  • Noodzakelijke cookies
  • Cookies van derden
  • Aanvullende cookies
  • Privacy en cookies

Privacy-overzicht

Deze website maakt gebruik van functionele-, analytische- en tracking-cookies om de website te verbeteren. Hiervoor slaan wij informatie op zoals je IP-adres, je surfgedrag en alle persoonsgegevens die je zelf bij ons achterlaat. Wij gebruiken deze gegevens om onze website te verbeteren. Je kunt nu direct toestemming geven voor al deze cookies. Wil je niet (alle) cookies goedkeuren? Dan kun je hiernaast cookies aan- en uitzetten. Meer informatie over de cookies die wij bijhouden en de partijen waarmee wij samenwerken, vind je in ons cookiebeleid.

Noodzakelijke cookies

Strikt noodzakelijke cookies moeten te allen tijde worden ingeschakeld, zodat wij je voorkeuren voor cookie-instellingen kunnen opslaan.

Cookies van derden

Deze website gebruikt Google Analytics, Hotjar en Facebook-pixel om anonieme informatie te verzamelen, zoals het aantal bezoekers van de site en de meest populaire pagina's.

Door deze cookie ingeschakeld te houden, kunnen we onze website verbeteren.

Aanvullende cookies

Deze website maakt momenteel geen gebruik van aanvullende cookies/services.

Privacy en cookies

Meer over onze privacy- en cookieverklaring.