Cookies

We gebruiken cookies om de beste ervaring op onze website te bieden. Kijk hier voor meer informatie over welke cookies we gebruiken of om deze uit te schakelen in de instellingen. - Bekijk cookie instellingen

Nieuws >
Samen naar de Efteling!

Samen naar de Efteling!

Ons eerste lustrum werd in september al kleinschalig gevierd door het team met een korte speech door de rector Linda Waals en een stukje taart. Het échte feest met alle leerlingen en medewerkers vond plaats op maandag 11 oktober in de Efteling.

In de vroege ochtend verschenen de bussen en eenmaal aangekomen in Kaatsheuvel begon een bijzondere dag voor iedereen. Sommigen zochten de sprookjesachtige kant van het park op en genoten van de Fata Morgana, het Sprookjesbos en Droomvlucht. De waaghalzen maakten een ritje in een van de vele achtbanen en gingen in het schommelschip. Zo bood het bezoek voor elk wat wils, waarbij vooral de gezelligheid bij iedereen overheerste. Het was heerlijk om na een tijd met weinig gezamenlijke activiteiten weer eens samen op stap te gaan en het lustrum was hiervoor de ideale gelegenheid!

  • Privacy-overzicht
  • Noodzakelijke cookies
  • Cookies van derden
  • Aanvullende cookies
  • Privacy en cookies

Privacy-overzicht

Deze website maakt gebruik van functionele-, analytische- en tracking-cookies om de website te verbeteren. Hiervoor slaan wij informatie op zoals je IP-adres, je surfgedrag en alle persoonsgegevens die je zelf bij ons achterlaat. Wij gebruiken deze gegevens om onze website te verbeteren. Je kunt nu direct toestemming geven voor al deze cookies. Wil je niet (alle) cookies goedkeuren? Dan kun je hiernaast cookies aan- en uitzetten. Meer informatie over de cookies die wij bijhouden en de partijen waarmee wij samenwerken, vind je in ons cookiebeleid.

Noodzakelijke cookies

Strikt noodzakelijke cookies moeten te allen tijde worden ingeschakeld, zodat wij je voorkeuren voor cookie-instellingen kunnen opslaan.

Cookies van derden

Deze website gebruikt Google Analytics, Hotjar en Facebook-pixel om anonieme informatie te verzamelen, zoals het aantal bezoekers van de site en de meest populaire pagina's.

Door deze cookie ingeschakeld te houden, kunnen we onze website verbeteren.

Aanvullende cookies

Deze website maakt momenteel geen gebruik van aanvullende cookies/services.

Privacy en cookies

Meer over onze privacy- en cookieverklaring.