Cookies

We gebruiken cookies om de beste ervaring op onze website te bieden. Kijk hier voor meer informatie over welke cookies we gebruiken of om deze uit te schakelen in de instellingen. - Bekijk cookie instellingen

Nieuws >
Samen naar LantarenVenster

Samen naar LantarenVenster

Zonder het te weten konden we afgelopen vrijdag - voorlopig voor het laatst - genieten van een culturele activiteit buiten de school. 

In samenwerking met bioscoop LantarenVenster werd er - speciaal voor ons in een eigen zaal - een interessante, maar vooral ontroerende film getoond. 

Bricks vertelt het verhaal van een jonge, stoere meid, wonend in een achterbuurt in Londen, die samen met haar jongere broertje ineens voor zichzelf moet zorgen. Haar moeder kiest ervoor om niet meer thuis te komen en laat haar twee kinderen achter. Bricks - die naam hebben haar vriendinnen haar gegeven, omdat ze nergens voor terugdeinst - probeert zich groot te houden en het alleen op te lossen, maar dit brengt lastige keuzes en moeilijke situaties met zich mee.

Het was een gezellige en ook leerzame middag!

  • Privacy-overzicht
  • Noodzakelijke cookies
  • Cookies van derden
  • Aanvullende cookies
  • Privacy en cookies

Privacy-overzicht

Deze website maakt gebruik van functionele-, analytische- en tracking-cookies om de website te verbeteren. Hiervoor slaan wij informatie op zoals je IP-adres, je surfgedrag en alle persoonsgegevens die je zelf bij ons achterlaat. Wij gebruiken deze gegevens om onze website te verbeteren. Je kunt nu direct toestemming geven voor al deze cookies. Wil je niet (alle) cookies goedkeuren? Dan kun je hiernaast cookies aan- en uitzetten. Meer informatie over de cookies die wij bijhouden en de partijen waarmee wij samenwerken, vind je in ons cookiebeleid.

Noodzakelijke cookies

Strikt noodzakelijke cookies moeten te allen tijde worden ingeschakeld, zodat wij je voorkeuren voor cookie-instellingen kunnen opslaan.

Cookies van derden

Deze website gebruikt Google Analytics, Hotjar en Facebook-pixel om anonieme informatie te verzamelen, zoals het aantal bezoekers van de site en de meest populaire pagina's.

Door deze cookie ingeschakeld te houden, kunnen we onze website verbeteren.

Aanvullende cookies

Deze website maakt momenteel geen gebruik van aanvullende cookies/services.

Privacy en cookies

Meer over onze privacy- en cookieverklaring.