Cookies

We gebruiken cookies om de beste ervaring op onze website te bieden. Kijk hier voor meer informatie over welke cookies we gebruiken of om deze uit te schakelen in de instellingen. - Bekijk cookie instellingen

Nieuws >
Samenwerking met de Erasmus Universiteit

Samenwerking met de Erasmus Universiteit

Dit schooljaar worden onze vijfdeklassers niet alleen door onze docenten, maar ook door wetenschappers van de Erasmus Universiteit Rotterdam (EUR) begeleid bij het schrijven van hun profielwerkstuk (pws).


Op 12 september kwam de EUR al op bezoek op school voor een kick-off over het schrijven van het pws. Deze eerste bijeenkomst had als thema 'verwonderen en een onderwerp kiezen' en vormde een mooie aftrap voor het schrijven van dit belangrijke werkstuk.

Afgelopen dinsdag gingen de vijfdeklassers naar de universiteit voor de tweede workshop. Het thema was nu ‘het plan van aanpak maken’. De begeleiders van de EUR die de eerste workshop gaven, waren ook nu weer aanwezig om onze leerlingen verder op weg te helpen met hun werkstuk.

De rest van dit schooljaar volgen nog diverse andere pws-workshops op school en op de EUR, waarna de leerlingen in het voorjaar hun werkstuk definitief afronden en presenteren.

  • Privacy-overzicht
  • Noodzakelijke cookies
  • Cookies van derden
  • Aanvullende cookies
  • Privacy en cookies

Privacy-overzicht

Deze website maakt gebruik van functionele-, analytische- en tracking-cookies om de website te verbeteren. Hiervoor slaan wij informatie op zoals je IP-adres, je surfgedrag en alle persoonsgegevens die je zelf bij ons achterlaat. Wij gebruiken deze gegevens om onze website te verbeteren. Je kunt nu direct toestemming geven voor al deze cookies. Wil je niet (alle) cookies goedkeuren? Dan kun je hiernaast cookies aan- en uitzetten. Meer informatie over de cookies die wij bijhouden en de partijen waarmee wij samenwerken, vind je in ons cookiebeleid.

Noodzakelijke cookies

Strikt noodzakelijke cookies moeten te allen tijde worden ingeschakeld, zodat wij je voorkeuren voor cookie-instellingen kunnen opslaan.

Cookies van derden

Deze website gebruikt Google Analytics, Hotjar en Facebook-pixel om anonieme informatie te verzamelen, zoals het aantal bezoekers van de site en de meest populaire pagina's.

Door deze cookie ingeschakeld te houden, kunnen we onze website verbeteren.

Aanvullende cookies

Deze website maakt momenteel geen gebruik van aanvullende cookies/services.

Privacy en cookies

Meer over onze privacy- en cookieverklaring.