Cookies

We gebruiken cookies om de beste ervaring op onze website te bieden. Kijk hier voor meer informatie over welke cookies we gebruiken of om deze uit te schakelen in de instellingen. - Bekijk cookie instellingen

Nieuws >
Succes bij het Honours Programma

Succes bij het Honours Programma van de Gymnasia

Woensdag vond het examen van het Honours Programma van de Gymnasia (HPG) plaats. Onze eerste lichting kandidaten (Akshay, Dean, Martin en Terra) zit nu in klas 6. 


Het programma komt er in het kort op neer dat een leerling zich gedurende drie jaar met een zelfbedacht project bezighoudt en zich tijdens dat project ontwikkelt op zes competenties (creëren, onderzoeken & kennis vergaren, communiceren, samenwerken & leiding geven, reflecteren en een zesde competentie naar keuze).

Bij de examinering voerden de leerlingen hun honoursgesprek met verschillende examinatoren uit het gehele land. Na drie HPG-jaren waarbij het persoonlijke ontwikkelproces wordt beoordeeld, was daar voor elke leerling het terechte certificaat. Ook waren er mooie woorden van hun begeleiders meneer Kleinrouweler, mevrouw Nol, mevrouw Stolwijk en mevrouw Waals.

We kijken met trots terug op een geslaagde dag, feliciteren de geslaagden nogmaals van harte en bedanken ook onze HPG’ers uit klas 4 voor hun hulp bij de organisatie!

  • Privacy-overzicht
  • Noodzakelijke cookies
  • Cookies van derden
  • Aanvullende cookies
  • Privacy en cookies

Privacy-overzicht

Deze website maakt gebruik van functionele-, analytische- en tracking-cookies om de website te verbeteren. Hiervoor slaan wij informatie op zoals je IP-adres, je surfgedrag en alle persoonsgegevens die je zelf bij ons achterlaat. Wij gebruiken deze gegevens om onze website te verbeteren. Je kunt nu direct toestemming geven voor al deze cookies. Wil je niet (alle) cookies goedkeuren? Dan kun je hiernaast cookies aan- en uitzetten. Meer informatie over de cookies die wij bijhouden en de partijen waarmee wij samenwerken, vind je in ons cookiebeleid.

Noodzakelijke cookies

Strikt noodzakelijke cookies moeten te allen tijde worden ingeschakeld, zodat wij je voorkeuren voor cookie-instellingen kunnen opslaan.

Cookies van derden

Deze website gebruikt Google Analytics, Hotjar en Facebook-pixel om anonieme informatie te verzamelen, zoals het aantal bezoekers van de site en de meest populaire pagina's.

Door deze cookie ingeschakeld te houden, kunnen we onze website verbeteren.

Aanvullende cookies

Deze website maakt momenteel geen gebruik van aanvullende cookies/services.

Privacy en cookies

Meer over onze privacy- en cookieverklaring.