Cookies

We gebruiken cookies om de beste ervaring op onze website te bieden. Kijk hier voor meer informatie over welke cookies we gebruiken of om deze uit te schakelen in de instellingen. - Bekijk cookie instellingen

Nieuws >
Succes bij het NK debatteren!

Succes bij het NK debatteren!

Vorige week heeft het debatteam van het Zuider Gymnasium meegedaan aan het NK debatteren voor scholieren in Amersfoort en met succes. 


Froukje, Pien, Aya, Laurence, Guus en Nes namen het op tegen 24 teams van andere scholen en wisten zelfs de finale te bereiken! De debatten gingen o.a. over de stellingen ‘Afsplitsen van een politieke partij binnen een jaar na de verkiezingen moet verboden worden’ en ‘Landen die historisch gezien het meest CO2 hebben uitgestoten, moeten klimaatvluchtelingen huisvesten’.

De enerverende en succesvolle dag werd afgesloten met een etentje, waarna onze leerlingen op de terugweg in de trein ook nog gezellig konden napraten met hun collega-debaters van het Lyceum Kralingen!

  • Privacy-overzicht
  • Noodzakelijke cookies
  • Cookies van derden
  • Aanvullende cookies
  • Privacy en cookies

Privacy-overzicht

Deze website maakt gebruik van functionele-, analytische- en tracking-cookies om de website te verbeteren. Hiervoor slaan wij informatie op zoals je IP-adres, je surfgedrag en alle persoonsgegevens die je zelf bij ons achterlaat. Wij gebruiken deze gegevens om onze website te verbeteren. Je kunt nu direct toestemming geven voor al deze cookies. Wil je niet (alle) cookies goedkeuren? Dan kun je hiernaast cookies aan- en uitzetten. Meer informatie over de cookies die wij bijhouden en de partijen waarmee wij samenwerken, vind je in ons cookiebeleid.

Noodzakelijke cookies

Strikt noodzakelijke cookies moeten te allen tijde worden ingeschakeld, zodat wij je voorkeuren voor cookie-instellingen kunnen opslaan.

Cookies van derden

Deze website gebruikt Google Analytics, Hotjar en Facebook-pixel om anonieme informatie te verzamelen, zoals het aantal bezoekers van de site en de meest populaire pagina's.

Door deze cookie ingeschakeld te houden, kunnen we onze website verbeteren.

Aanvullende cookies

Deze website maakt momenteel geen gebruik van aanvullende cookies/services.

Privacy en cookies

Meer over onze privacy- en cookieverklaring.