Cookies

We gebruiken cookies om de beste ervaring op onze website te bieden. Kijk hier voor meer informatie over welke cookies we gebruiken of om deze uit te schakelen in de instellingen. - Bekijk cookie instellingen

Nieuws >
Terug uit Duitsland

Terug uit Duitsland

Tussen 28 november en 2 december bezochten we weer het Freiherr vom Stein Gymnasium, onze leuke partnerschool in het Duitse Lünen.


Leerlingen uit klas 3, 4 en 5 die het vak Duits hebben, konden zich aanmelden voor deze uitwisseling. Onze Duitse collega’s hadden net als altijd een mooi programma voor ons opgezet. Op maandag hebben de leerlingen elkaar leren kennen d.m.v. allerlei interactieve activiteiten en in de avond hebben we gezellig gegeten samen. Op dinsdag en donderdag hebben de leerlingen met hun Duitse buddy’s meegelopen in de lessen op school. Daarnaast bezochten we de mooie stad Münster en hebben we genoten op de kerstmarkt! Afsluitend zijn we gaan schaatsen en was er in de avond een pizzaparty op school. Het was een geweldige week met elkaar die mooie ervaringen en vriendschappen heeft opgeleverd. 

Vanaf 27 maart verwelkomen wij de Duitse groep in Nederland, we kunnen niet wachten om ze hier te mogen ontvangen!

  • Privacy-overzicht
  • Noodzakelijke cookies
  • Cookies van derden
  • Aanvullende cookies
  • Privacy en cookies

Privacy-overzicht

Deze website maakt gebruik van functionele-, analytische- en tracking-cookies om de website te verbeteren. Hiervoor slaan wij informatie op zoals je IP-adres, je surfgedrag en alle persoonsgegevens die je zelf bij ons achterlaat. Wij gebruiken deze gegevens om onze website te verbeteren. Je kunt nu direct toestemming geven voor al deze cookies. Wil je niet (alle) cookies goedkeuren? Dan kun je hiernaast cookies aan- en uitzetten. Meer informatie over de cookies die wij bijhouden en de partijen waarmee wij samenwerken, vind je in ons cookiebeleid.

Noodzakelijke cookies

Strikt noodzakelijke cookies moeten te allen tijde worden ingeschakeld, zodat wij je voorkeuren voor cookie-instellingen kunnen opslaan.

Cookies van derden

Deze website gebruikt Google Analytics, Hotjar en Facebook-pixel om anonieme informatie te verzamelen, zoals het aantal bezoekers van de site en de meest populaire pagina's.

Door deze cookie ingeschakeld te houden, kunnen we onze website verbeteren.

Aanvullende cookies

Deze website maakt momenteel geen gebruik van aanvullende cookies/services.

Privacy en cookies

Meer over onze privacy- en cookieverklaring.