Cookies

We gebruiken cookies om de beste ervaring op onze website te bieden. Kijk hier voor meer informatie over welke cookies we gebruiken of om deze uit te schakelen in de instellingen. - Bekijk cookie instellingen

Nieuws >
Terug van weggeweest: de Scholenmarkt in Poortugaal

Terug van weggeweest: de Scholenmarkt in Poortugaal

Op dinsdagavond 29 november organiseren het Zuider Gymnasium en het Rotterdamse schoolbestuur LMC weer de Scholenmarkt in Poortugaal.
 

De Scholenmarkt vond voor het laatst plaats in 2020, waarna de markt niet meer werd georganiseerd. Het Zuider Gymnasium en LMC sloegen succesvol de handen ineen om daar verandering in te brengen!

Leerlingen uit groep 7 en 8 zijn samen met hun ouders van harte welkom in De Brinkhoeve in Poortugaal om kennis te maken met meer dan twintig middelbare scholen uit Rotterdam. Tussen 18.00 en 20.00 uur staan docenten en leerlingen van deze scholen klaar om een indruk te geven van het veelzijdige onderwijsaanbod in de stad. Vooraf aanmelden is niet nodig en de toegang tot de markt is gratis.

  • Privacy-overzicht
  • Noodzakelijke cookies
  • Cookies van derden
  • Aanvullende cookies
  • Privacy en cookies

Privacy-overzicht

Deze website maakt gebruik van functionele-, analytische- en tracking-cookies om de website te verbeteren. Hiervoor slaan wij informatie op zoals je IP-adres, je surfgedrag en alle persoonsgegevens die je zelf bij ons achterlaat. Wij gebruiken deze gegevens om onze website te verbeteren. Je kunt nu direct toestemming geven voor al deze cookies. Wil je niet (alle) cookies goedkeuren? Dan kun je hiernaast cookies aan- en uitzetten. Meer informatie over de cookies die wij bijhouden en de partijen waarmee wij samenwerken, vind je in ons cookiebeleid.

Noodzakelijke cookies

Strikt noodzakelijke cookies moeten te allen tijde worden ingeschakeld, zodat wij je voorkeuren voor cookie-instellingen kunnen opslaan.

Cookies van derden

Deze website gebruikt Google Analytics, Hotjar en Facebook-pixel om anonieme informatie te verzamelen, zoals het aantal bezoekers van de site en de meest populaire pagina's.

Door deze cookie ingeschakeld te houden, kunnen we onze website verbeteren.

Aanvullende cookies

Deze website maakt momenteel geen gebruik van aanvullende cookies/services.

Privacy en cookies

Meer over onze privacy- en cookieverklaring.