Cookies

We gebruiken cookies om de beste ervaring op onze website te bieden. Kijk hier voor meer informatie over welke cookies we gebruiken of om deze uit te schakelen in de instellingen. - Bekijk cookie instellingen

Nieuws >
Terugblik open dag 2022

Terugblik open dag 2022

Wat een fantastische open dag! Volle tijdslots met veel bezoekers, die keurig verdeeld over de middag en avond op een veilige manier konden deelnemen aan de Walk & Talk door ons huidige gebouw en daarna bij het nieuwe gebouw. 

Onze leerlingen en collega’s stonden klaar om de verschillende onderwijsclusters te presenteren, tableaux vivants van onze praktijkvakken te laten zien, proeflessen te geven of met de bezoekers naar het nieuwe schoolgebouw te wandelen. Als rondleiders hadden we zoals vanouds onze eigen leerlingen, ze hebben het geweldig gedaan! Ook aan wie niet aanwezig kon zijn, werd gedacht. Tegelijkertijd met het programma op school boden we namelijk een digitaal aanbod met proeflessen en presentaties.

We willen alle bezoekers heel hartelijk bedanken voor hun komst, graag tot ziens op het Zuider Gymnasium!

  • Privacy-overzicht
  • Noodzakelijke cookies
  • Cookies van derden
  • Aanvullende cookies
  • Privacy en cookies

Privacy-overzicht

Deze website maakt gebruik van functionele-, analytische- en tracking-cookies om de website te verbeteren. Hiervoor slaan wij informatie op zoals je IP-adres, je surfgedrag en alle persoonsgegevens die je zelf bij ons achterlaat. Wij gebruiken deze gegevens om onze website te verbeteren. Je kunt nu direct toestemming geven voor al deze cookies. Wil je niet (alle) cookies goedkeuren? Dan kun je hiernaast cookies aan- en uitzetten. Meer informatie over de cookies die wij bijhouden en de partijen waarmee wij samenwerken, vind je in ons cookiebeleid.

Noodzakelijke cookies

Strikt noodzakelijke cookies moeten te allen tijde worden ingeschakeld, zodat wij je voorkeuren voor cookie-instellingen kunnen opslaan.

Cookies van derden

Deze website gebruikt Google Analytics, Hotjar en Facebook-pixel om anonieme informatie te verzamelen, zoals het aantal bezoekers van de site en de meest populaire pagina's.

Door deze cookie ingeschakeld te houden, kunnen we onze website verbeteren.

Aanvullende cookies

Deze website maakt momenteel geen gebruik van aanvullende cookies/services.

Privacy en cookies

Meer over onze privacy- en cookieverklaring.