Cookies

We gebruiken cookies om de beste ervaring op onze website te bieden. Kijk hier voor meer informatie over welke cookies we gebruiken of om deze uit te schakelen in de instellingen. - Bekijk cookie instellingen

Nieuws >
Terugblik open dag november 2022

Terugblik open dag november 2022

De eerste open dag in ons nieuwe gebouw was een groot succes! Alle tijdsloten waren volgeboekt, wat resulteerde in meer dan duizend bezoekers.


Ons gehele team en vele tientallen leerlingen gaven de gasten een warm welkom, waarna een rondleiding in ons prachtige nieuwe gebouw begon. Daar kregen de bezoekers presentaties over de verschillende vakken te zien, konden ze proeflessen volgen, overal rondkijken en al hun vragen stellen over het Zuider Gymnasium. Als rondleiders hadden we zoals vanouds onze eigen leerlingen, ze hebben de school weer uitstekend vertegenwoordigd!

We willen alle bezoekers heel hartelijk bedanken voor hun komst. Is het niet gelukt om vrijdag te komen kijken? Geen probleem, want we hebben nog veel meer voorlichtingsactiviteiten op de planning staan! Kijk hier voor meer informatie en aanmelding.

  • Privacy-overzicht
  • Noodzakelijke cookies
  • Cookies van derden
  • Aanvullende cookies
  • Privacy en cookies

Privacy-overzicht

Deze website maakt gebruik van functionele-, analytische- en tracking-cookies om de website te verbeteren. Hiervoor slaan wij informatie op zoals je IP-adres, je surfgedrag en alle persoonsgegevens die je zelf bij ons achterlaat. Wij gebruiken deze gegevens om onze website te verbeteren. Je kunt nu direct toestemming geven voor al deze cookies. Wil je niet (alle) cookies goedkeuren? Dan kun je hiernaast cookies aan- en uitzetten. Meer informatie over de cookies die wij bijhouden en de partijen waarmee wij samenwerken, vind je in ons cookiebeleid.

Noodzakelijke cookies

Strikt noodzakelijke cookies moeten te allen tijde worden ingeschakeld, zodat wij je voorkeuren voor cookie-instellingen kunnen opslaan.

Cookies van derden

Deze website gebruikt Google Analytics, Hotjar en Facebook-pixel om anonieme informatie te verzamelen, zoals het aantal bezoekers van de site en de meest populaire pagina's.

Door deze cookie ingeschakeld te houden, kunnen we onze website verbeteren.

Aanvullende cookies

Deze website maakt momenteel geen gebruik van aanvullende cookies/services.

Privacy en cookies

Meer over onze privacy- en cookieverklaring.