Cookies

We gebruiken cookies om de beste ervaring op onze website te bieden. Kijk hier voor meer informatie over welke cookies we gebruiken of om deze uit te schakelen in de instellingen. - Bekijk cookie instellingen

Nieuws >
Terugblik open dag november 2023

Terugblik open dag november 2023

Heel veel leerlingen uit groep 7 en 8 bezochten vrijdag met hun ouders, broers, zussen en zelfs opa’s en oma’s onze eerste open dag van dit schooljaar.


Alle tijdsloten zaten vol met bezoekers die konden genieten van de speciale looproute door ons mooie gebouw, de proeflessen en heel veel informatie. Er vonden leuke ontmoetingen en mooie gesprekken plaats, waarbij heel veel goede en interessante vragen werden gesteld én beantwoord. Ook dit jaar kregen we weer veel complimenten over onze eigen leerlingen, die de bezoekers als ware professionals door ons pand gidsten!

We willen alle bezoekers heel hartelijk bedanken voor hun komst. Is het niet gelukt om te komen kijken? Geen probleem, want we hebben nog veel meer voorlichtingsactiviteiten op de planning staan! Kijk hier voor meer informatie en aanmelding.

  • Privacy-overzicht
  • Noodzakelijke cookies
  • Cookies van derden
  • Aanvullende cookies
  • Privacy en cookies

Privacy-overzicht

Deze website maakt gebruik van functionele-, analytische- en tracking-cookies om de website te verbeteren. Hiervoor slaan wij informatie op zoals je IP-adres, je surfgedrag en alle persoonsgegevens die je zelf bij ons achterlaat. Wij gebruiken deze gegevens om onze website te verbeteren. Je kunt nu direct toestemming geven voor al deze cookies. Wil je niet (alle) cookies goedkeuren? Dan kun je hiernaast cookies aan- en uitzetten. Meer informatie over de cookies die wij bijhouden en de partijen waarmee wij samenwerken, vind je in ons cookiebeleid.

Noodzakelijke cookies

Strikt noodzakelijke cookies moeten te allen tijde worden ingeschakeld, zodat wij je voorkeuren voor cookie-instellingen kunnen opslaan.

Cookies van derden

Deze website gebruikt Google Analytics, Hotjar en Facebook-pixel om anonieme informatie te verzamelen, zoals het aantal bezoekers van de site en de meest populaire pagina's.

Door deze cookie ingeschakeld te houden, kunnen we onze website verbeteren.

Aanvullende cookies

Deze website maakt momenteel geen gebruik van aanvullende cookies/services.

Privacy en cookies

Meer over onze privacy- en cookieverklaring.