Cookies

We gebruiken cookies om de beste ervaring op onze website te bieden. Kijk hier voor meer informatie over welke cookies we gebruiken of om deze uit te schakelen in de instellingen. - Bekijk cookie instellingen

Nieuws >
The First Lego League

The First Lego League

Onze brugklassers Emma, Guinevere, Jonathan, Medina, Rania en Thomas uit 1g2 en uit 1g3 deden eind april onder de naam ‘Porto Masters’ mee aan de First Lego League. Ze vertellen zelf over de dag.

‘Na aankomt bij de RDM Campus maakten we eerst onze tafel klaar, zodat geïnteresseerden ons project al konden bekijken. Kort hierna werden we opgeroepen om onze presentatie te geven aan de jury, onze ouders kwamen daar ook bij kijken. De presentatie ging goed en dat vond de jury gelukkig ook, zodat we mooie scores kregen. Daarna mochten alle teams oefenen op de oefentafel, waarbij we onze teamgenoten Jonathan en Thomas konden aanmoedigen en helpen. Vervolgens moesten we nog twee uur wachten tot de eerste wedstrijd. Nog diverse andere rondes volgden en aan het eind van de dag was de prijsuitreiking. Hierbij bleek dat wij de eerste prijs hadden gewonnen voor het onderdeel Core Values (kernwaarden), zoals sportiviteit, samenwerking en respect voor elkaar.
We vonden het heel leuk en gezellig en gaan volgend jaar zeker weer meedoen!’

  • Privacy-overzicht
  • Noodzakelijke cookies
  • Cookies van derden
  • Aanvullende cookies
  • Privacy en cookies

Privacy-overzicht

Deze website maakt gebruik van functionele-, analytische- en tracking-cookies om de website te verbeteren. Hiervoor slaan wij informatie op zoals je IP-adres, je surfgedrag en alle persoonsgegevens die je zelf bij ons achterlaat. Wij gebruiken deze gegevens om onze website te verbeteren. Je kunt nu direct toestemming geven voor al deze cookies. Wil je niet (alle) cookies goedkeuren? Dan kun je hiernaast cookies aan- en uitzetten. Meer informatie over de cookies die wij bijhouden en de partijen waarmee wij samenwerken, vind je in ons cookiebeleid.

Noodzakelijke cookies

Strikt noodzakelijke cookies moeten te allen tijde worden ingeschakeld, zodat wij je voorkeuren voor cookie-instellingen kunnen opslaan.

Cookies van derden

Deze website gebruikt Google Analytics, Hotjar en Facebook-pixel om anonieme informatie te verzamelen, zoals het aantal bezoekers van de site en de meest populaire pagina's.

Door deze cookie ingeschakeld te houden, kunnen we onze website verbeteren.

Aanvullende cookies

Deze website maakt momenteel geen gebruik van aanvullende cookies/services.

Privacy en cookies

Meer over onze privacy- en cookieverklaring.