Cookies

We gebruiken cookies om de beste ervaring op onze website te bieden. Kijk hier voor meer informatie over welke cookies we gebruiken of om deze uit te schakelen in de instellingen. - Bekijk cookie instellingen

Nieuws >
Valentijnsdag voor het goede doel

Valentijnsdag voor het goede doel

Voor Valentijnsdag organiseerden onze leerlingen een actie voor het goede doel.

Een groep enthousiaste zesdeklassers is gelijk na de kerstvakantie begonnen met het organiseren van de actie. Alle leerlingen konden een roos, serenade of blind date bestellen, waarmee op 14 februari hun valentijn (desgewenst anoniem) werd verrast. 

In totaal is er 171 Euro opgehaald bij de actie. Als bestemming voor dit bedrag hebben de organisatoren gekozen voor Warchild, een organisatie die zich wereldwijd inzet voor kinderen die opgroeien in oorlog en geweld. Met deze bijdrage van het Zuider Gymnasium hopen we dat kinderen in oorlogsgebieden onze liefde ook een beetje voelen!

  • Privacy-overzicht
  • Noodzakelijke cookies
  • Cookies van derden
  • Aanvullende cookies
  • Privacy en cookies

Privacy-overzicht

Deze website maakt gebruik van functionele-, analytische- en tracking-cookies om de website te verbeteren. Hiervoor slaan wij informatie op zoals je IP-adres, je surfgedrag en alle persoonsgegevens die je zelf bij ons achterlaat. Wij gebruiken deze gegevens om onze website te verbeteren. Je kunt nu direct toestemming geven voor al deze cookies. Wil je niet (alle) cookies goedkeuren? Dan kun je hiernaast cookies aan- en uitzetten. Meer informatie over de cookies die wij bijhouden en de partijen waarmee wij samenwerken, vind je in ons cookiebeleid.

Noodzakelijke cookies

Strikt noodzakelijke cookies moeten te allen tijde worden ingeschakeld, zodat wij je voorkeuren voor cookie-instellingen kunnen opslaan.

Cookies van derden

Deze website gebruikt Google Analytics, Hotjar en Facebook-pixel om anonieme informatie te verzamelen, zoals het aantal bezoekers van de site en de meest populaire pagina's.

Door deze cookie ingeschakeld te houden, kunnen we onze website verbeteren.

Aanvullende cookies

Deze website maakt momenteel geen gebruik van aanvullende cookies/services.

Privacy en cookies

Meer over onze privacy- en cookieverklaring.