Cookies

We gebruiken cookies om de beste ervaring op onze website te bieden. Kijk hier voor meer informatie over welke cookies we gebruiken of om deze uit te schakelen in de instellingen. - Bekijk cookie instellingen

Nieuws >
We zijn genomineerd!

We zijn genomineerd!

Vandaag werd bekend dat ons 'nieuwe' gebouw is genomineerd voor de Rotterdam Architectuurprijs 2023.

Deze prijs wordt elk jaar uitgereikt aan een bouwproject dat de kwaliteit van de Rotterdamse bouwproductie in haar volle breedte laten zien. Vandaag heeft de jury haar selectie van de tien beste inzendingen van dit jaar bekendgemaakt en daarbij hoort dus ook ‘ons’ Poortgebouw!
Naast de juryprijs wordt er een publieksprijs uitgereikt en die willen we natuurlijk (ook) graag winnen. Iedereen kan t/m 24 april hier stemmen op zijn of haar favoriete project, het project met de meeste stemmen wint.
Op woensdag 7 juni vindt tijdens de Rotterdam Architectuur Maand de uitreiking plaats van de vakjuryprijs én de publieksprijs.

  • Privacy-overzicht
  • Noodzakelijke cookies
  • Cookies van derden
  • Aanvullende cookies
  • Privacy en cookies

Privacy-overzicht

Deze website maakt gebruik van functionele-, analytische- en tracking-cookies om de website te verbeteren. Hiervoor slaan wij informatie op zoals je IP-adres, je surfgedrag en alle persoonsgegevens die je zelf bij ons achterlaat. Wij gebruiken deze gegevens om onze website te verbeteren. Je kunt nu direct toestemming geven voor al deze cookies. Wil je niet (alle) cookies goedkeuren? Dan kun je hiernaast cookies aan- en uitzetten. Meer informatie over de cookies die wij bijhouden en de partijen waarmee wij samenwerken, vind je in ons cookiebeleid.

Noodzakelijke cookies

Strikt noodzakelijke cookies moeten te allen tijde worden ingeschakeld, zodat wij je voorkeuren voor cookie-instellingen kunnen opslaan.

Cookies van derden

Deze website gebruikt Google Analytics, Hotjar en Facebook-pixel om anonieme informatie te verzamelen, zoals het aantal bezoekers van de site en de meest populaire pagina's.

Door deze cookie ingeschakeld te houden, kunnen we onze website verbeteren.

Aanvullende cookies

Deze website maakt momenteel geen gebruik van aanvullende cookies/services.

Privacy en cookies

Meer over onze privacy- en cookieverklaring.