Cookies

We gebruiken cookies om de beste ervaring op onze website te bieden. Kijk hier voor meer informatie over welke cookies we gebruiken of om deze uit te schakelen in de instellingen. - Bekijk cookie instellingen

Nieuws >
We zijn weer begonnen!

We zijn weer begonnen!

Als school in de regio die dit jaar als eerste zomervakantie kreeg, zijn we natuurlijk ook als eerste aan de beurt om weer te beginnen. 

Maandag trapten we het schooljaar af met het team en een dag laten kwamen onze leerlingen weer naar school. Voor de nieuwe leerlingen uit klas 1 begon het schooljaar met de introductieweek, een programma vol activiteiten om elkaar en de school beter te leren kennen. Zoals te zien op de onderstaande foto’s is dit goed gelukt! 
De hogere klassen hadden dinsdag een introductiedag en kregen op woensdag al hun eerste lessen van dit schooljaar.

De komende weken staan al veel leuke activiteiten op de planning. Zo gaat klas 2 naar de Wereldhavendagen, klas 4 op reis naar Griekenland en klas 5 op Romereis. Ook begint volgende week al ons kunst- en sportaanbod in het kader van de verlengde dagprogrammering.

We zijn blij onze leerlingen naast goed onderwijs ook zoveel extra's te kunnen bieden. Samen gaan we er weer een mooi schooljaar van maken!

  • Privacy-overzicht
  • Noodzakelijke cookies
  • Cookies van derden
  • Aanvullende cookies
  • Privacy en cookies

Privacy-overzicht

Deze website maakt gebruik van functionele-, analytische- en tracking-cookies om de website te verbeteren. Hiervoor slaan wij informatie op zoals je IP-adres, je surfgedrag en alle persoonsgegevens die je zelf bij ons achterlaat. Wij gebruiken deze gegevens om onze website te verbeteren. Je kunt nu direct toestemming geven voor al deze cookies. Wil je niet (alle) cookies goedkeuren? Dan kun je hiernaast cookies aan- en uitzetten. Meer informatie over de cookies die wij bijhouden en de partijen waarmee wij samenwerken, vind je in ons cookiebeleid.

Noodzakelijke cookies

Strikt noodzakelijke cookies moeten te allen tijde worden ingeschakeld, zodat wij je voorkeuren voor cookie-instellingen kunnen opslaan.

Cookies van derden

Deze website gebruikt Google Analytics, Hotjar en Facebook-pixel om anonieme informatie te verzamelen, zoals het aantal bezoekers van de site en de meest populaire pagina's.

Door deze cookie ingeschakeld te houden, kunnen we onze website verbeteren.

Aanvullende cookies

Deze website maakt momenteel geen gebruik van aanvullende cookies/services.

Privacy en cookies

Meer over onze privacy- en cookieverklaring.