Cookies

We gebruiken cookies om de beste ervaring op onze website te bieden. Kijk hier voor meer informatie over welke cookies we gebruiken of om deze uit te schakelen in de instellingen. - Bekijk cookie instellingen

Nieuws >
Weer naar school

Weer naar school

Na een heerlijke zomervakantie is deze week het nieuwe schooljaar begonnen. Intussen is het vrijdag en kunnen we terugkijken op een geslaagde eerste week!


Maandag startten we het schooljaar met onze medewerkers en dinsdag volgde het weerzien met onze leerlingen. Voor de nieuwe leerlingen uit klas 1 begon die dag de bomvolle introductieweek om elkaar en de school beter te leren kennen, zie onderstaande foto’s. 

De klassen 2 t/m 6 kennen elkaar en de school natuurlijk al en hadden één introductiedag waarna op woensdag hun lessen begonnen. Vandaag krijgt ook klas 1 voor het eerst les op het Zuider Gymnasium.

We kijken uit naar een goed schooljaar waarin op korte termijn al veel leuke dingen op de planning staan. Klas 5 gaat namelijk vandaag op Romereis en komende week vertrekken ook de andere bovenbouwers naar het buitenland: klas 4 gaat maandag naar Berlijn en klas 6 vertrekt woensdag naar Griekenland. Na alle reismoeilijkheden door corona vinden we het geweldig om onze lange traditie van buitenlandreizen weer te kunnen oppakken!

  • Privacy-overzicht
  • Noodzakelijke cookies
  • Cookies van derden
  • Aanvullende cookies
  • Privacy en cookies

Privacy-overzicht

Deze website maakt gebruik van functionele-, analytische- en tracking-cookies om de website te verbeteren. Hiervoor slaan wij informatie op zoals je IP-adres, je surfgedrag en alle persoonsgegevens die je zelf bij ons achterlaat. Wij gebruiken deze gegevens om onze website te verbeteren. Je kunt nu direct toestemming geven voor al deze cookies. Wil je niet (alle) cookies goedkeuren? Dan kun je hiernaast cookies aan- en uitzetten. Meer informatie over de cookies die wij bijhouden en de partijen waarmee wij samenwerken, vind je in ons cookiebeleid.

Noodzakelijke cookies

Strikt noodzakelijke cookies moeten te allen tijde worden ingeschakeld, zodat wij je voorkeuren voor cookie-instellingen kunnen opslaan.

Cookies van derden

Deze website gebruikt Google Analytics, Hotjar en Facebook-pixel om anonieme informatie te verzamelen, zoals het aantal bezoekers van de site en de meest populaire pagina's.

Door deze cookie ingeschakeld te houden, kunnen we onze website verbeteren.

Aanvullende cookies

Deze website maakt momenteel geen gebruik van aanvullende cookies/services.

Privacy en cookies

Meer over onze privacy- en cookieverklaring.