Cookies

We gebruiken cookies om de beste ervaring op onze website te bieden. Kijk hier voor meer informatie over welke cookies we gebruiken of om deze uit te schakelen in de instellingen. - Bekijk cookie instellingen

Nieuws >
Welkom op het Zuider!

Welkom op het Zuider!

De aanmeldperiode zit erop. Gisteren konden we daarom aan alle leerlingen die zich hebben ingeschreven, laten weten dat ze zijn toegelaten tot klas 1. 


De afgelopen weken hebben we tijdens de aanmeldperiode heel veel gesprekken gevoerd met leerlingen uit groep 8 en hun ouders. Wat was het leuk om met iedereen persoonlijk te kunnen kennismaken!
Eén van de vragen die we bij elk gesprek stellen, is waarom de leerlingen en hun ouders kiezen voor het Zuider Gymnasium. Hierbij werden heel vaak de goede sfeer en de bevlogenheid van de medewerkers genoemd. Ook vertelden leerlingen en ouders vaak dat ze in hun omgeving zulke goede verhalen over het Zuider Gymnasium hebben gehoord. We zijn als school uiteraard erg trots op deze prachtige feedback, wat een mooie complimenten voor onze school!
Afgelopen vrijdag was de laatste dag van de aanmeldperiode voor nieuwe leerlingen en de afgelopen dagen hebben we alle aanmeldingen goed bekeken. Dit waren er veel meer dan we aanvankelijk hadden verwacht en er leek dan eerst ook te moeten worden geloot. Na een zorgvuldige afweging hebben we echter besloten om níet te gaan loten, maar om extra klassen te creëren. Zo hoeven we niemand teleur te stellen en is iedere leerling die het Zuider Gymnasium als eerste keuze had opgegeven, ook toelaatbaar op het Zuider Gymnasium.

We zijn blij om al deze nieuwe leerlingen erbij te hebben en maken ook met hen graag de mooie verhalen waar, die ze tot nu toe al hadden gehoord!

  • Privacy-overzicht
  • Noodzakelijke cookies
  • Cookies van derden
  • Aanvullende cookies
  • Privacy en cookies

Privacy-overzicht

Deze website maakt gebruik van functionele-, analytische- en tracking-cookies om de website te verbeteren. Hiervoor slaan wij informatie op zoals je IP-adres, je surfgedrag en alle persoonsgegevens die je zelf bij ons achterlaat. Wij gebruiken deze gegevens om onze website te verbeteren. Je kunt nu direct toestemming geven voor al deze cookies. Wil je niet (alle) cookies goedkeuren? Dan kun je hiernaast cookies aan- en uitzetten. Meer informatie over de cookies die wij bijhouden en de partijen waarmee wij samenwerken, vind je in ons cookiebeleid.

Noodzakelijke cookies

Strikt noodzakelijke cookies moeten te allen tijde worden ingeschakeld, zodat wij je voorkeuren voor cookie-instellingen kunnen opslaan.

Cookies van derden

Deze website gebruikt Google Analytics, Hotjar en Facebook-pixel om anonieme informatie te verzamelen, zoals het aantal bezoekers van de site en de meest populaire pagina's.

Door deze cookie ingeschakeld te houden, kunnen we onze website verbeteren.

Aanvullende cookies

Deze website maakt momenteel geen gebruik van aanvullende cookies/services.

Privacy en cookies

Meer over onze privacy- en cookieverklaring.