Cookies

We gebruiken cookies om de beste ervaring op onze website te bieden. Kijk hier voor meer informatie over welke cookies we gebruiken of om deze uit te schakelen in de instellingen. - Bekijk cookie instellingen

Nieuws >
Winst bij de Sci-Tech Challenge

Winst bij de Sci-Tech Challenge

Vorige week deed ons schoolteam mee aan de nationale Sci-Tech Challenge 2022. De thema’s waren duurzaamheid en afvalbeheer en de leerlingen werden uitgedaagd om een idee te bedenken dat waarde geeft aan het afval dat op hun eigen school wordt verzameld.

Aan het eind van de dag werden alle plannen gepresenteerd aan een jury die de ideeën beoordeelde op creativiteit, energiebehoefte en teamspirit.

Ons team, Urengine, bedacht een heel innovatieve oplossing: het scheiden van fosfaatcomponenten uit afvalwater om die weer te gebruiken als grondstof in kunstmest. De jury noemde dit idee: ‘Heel knap gedaan in de korte tijd die ze hadden, goed uitgewerkt in het concept-paper en helder uitgelegd tijdens de presentatie!’

Dit behaalde succes krijgt nog een vervolg, want team Urengine mag op 11 en 12 mei deelnemen aan de (virtuele) Europese Sci-Tech Challenge!

  • Privacy-overzicht
  • Noodzakelijke cookies
  • Cookies van derden
  • Aanvullende cookies
  • Privacy en cookies

Privacy-overzicht

Deze website maakt gebruik van functionele-, analytische- en tracking-cookies om de website te verbeteren. Hiervoor slaan wij informatie op zoals je IP-adres, je surfgedrag en alle persoonsgegevens die je zelf bij ons achterlaat. Wij gebruiken deze gegevens om onze website te verbeteren. Je kunt nu direct toestemming geven voor al deze cookies. Wil je niet (alle) cookies goedkeuren? Dan kun je hiernaast cookies aan- en uitzetten. Meer informatie over de cookies die wij bijhouden en de partijen waarmee wij samenwerken, vind je in ons cookiebeleid.

Noodzakelijke cookies

Strikt noodzakelijke cookies moeten te allen tijde worden ingeschakeld, zodat wij je voorkeuren voor cookie-instellingen kunnen opslaan.

Cookies van derden

Deze website gebruikt Google Analytics, Hotjar en Facebook-pixel om anonieme informatie te verzamelen, zoals het aantal bezoekers van de site en de meest populaire pagina's.

Door deze cookie ingeschakeld te houden, kunnen we onze website verbeteren.

Aanvullende cookies

Deze website maakt momenteel geen gebruik van aanvullende cookies/services.

Privacy en cookies

Meer over onze privacy- en cookieverklaring.